رضایی: یک امتیاز حساس مقابل سپاهان گرفتیم/ حتی یک زمین تمرین هم نداریم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رضایی: یک امتیاز حساس مقابل سپاهان گرفتیم/ حتی یک زمین تمرین هم نداریم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رضایی: یک امتیاز حساس مقابل سپاهان گرفتیم/ حتی یک زمین تمرین هم نداریم
,،،،,[categoriy]

آکاایران: رضایی: یک امتیاز حساس مقابل سپاهان گرفتیم/ حتی یک زمین تمرین هم نداریم

آکاایران: بازیکن تیم فوتبال سیپدرود گفت: می دانستیم بازی سختی مقابل سپاهان داریم اما یک امتیاز حساس گرفتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، رضا رضایی بازیکن تیم سپید‌رود بعد از تساوی مقابل سپاهان اظهار داشت:‌ می‌دانستیم بازی سختی مقابل سپاهان داریم اما در چند روزی که فرصت داشتیم ریکاوری کردیم و بچه‌ها سرحال در بازی امروز حاضر شدند. با دستوراتی که کادر فنی به ما داده بود یک امتیاز حساس گرفتیم.

به گزارش آکاایران: وی در خصوص شعارهایی که هواداران می‌دادند و همچنین شعار ضد فوتبال عنوان کرد:‌ لحظه آخری که سیدمحمد خود را زمین انداخت مطمئنم اتفاق خاص رخ داد. او بازیکنی نیست که خود را از قصد زمین بیندازد. حتی بازی قبل که یک بر صفر جلو بودیم هرچقدر بچه‌ها به او گفتند خودت را زمین بینداز این کار را نکرد. امروز هم نمی‌دانم چه شد چون من جلو بودم و متوجه نشدم.

بازیکن سپیدرود درباره خوشحالی هواداران این تیم از نتیجه تساوی یادآور شد: هواداران راضی و خوشحال بودند شما باید ببینید که سپیدرود با دست خالی در لیگ شرکت کرده و حتی یک زمین تمرین هم ندارد. تنها چیزی که این تیم دارد هواداران هستند.

انتهای پیام/

.

منبع :

رضایی: یک امتیاز حساس مقابل سپاهان گرفتیم/ حتی یک زمین تمرین هم نداریم گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

پربازدیدترین مقالات

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات