جدیدترین مطالب اخبار امروز خبرگزاری فارس

کنترل بازی را در دست داشتیم کرانچار: حریف را دست کم گرفتیم/خبری از بحران نیست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کنترل بازی را در دست داشتیم کرانچار: حریف را دست کم گرفتیم/خبری از بحران نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

کنترل بازی را در دست داشتیم کرانچار: حریف را دست کم گرفتیم/خبری از بحران نیست
,سپاهان،سپیدرود،لیگ,[categoriy]

آکاایران: کنترل بازی را در دست داشتیم کرانچار: حریف را دست کم گرفتیم/خبری از بحران نیست

آکاایران: سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: به نظرم بازی را خوب آغاز کردیم، خوب وارد مسابقه شدیم و کنترل بازی را هم در دست داشتیم.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، کرانچار سرمربی سپاهان در نشست خبری بعد از تساوی مقابل سپیدرود رشت گفت: به نظرم بازی را خوب آغاز کردیم خوب وارد مسابقه شدیم و کنترل بازی را در دست داشتیم. با پاسکاری توپ را به محوطه حریف رساندیم اما زمانی که از موقعیت گل ها نتوانیم استفاده کنیم امتیاز را از دست می‌دهیم.

به گزارش آکاایران: وی افزود: سپاهان در نیمه اول حریف را دست کم گرفت اما در نیمه دوم بهتر شد. می‌دانستیم حریف دفاعی بازی می‌کند و همین اتفاق هم افتاد. در نیمه اول سپیدرود ما را دست کم نگرفت و به دنبال راه حلی برای گلزنی بود اما در نیمه دوم حملات ما بیشتر شد.

کرانچار خاطرنشان کرد: ضربات مختلفی به سمت دروازه حریف داشتیم و هماهنگی بازیکنان باعث شد چند موقعیت ایجاد کنیم اما اینکه به گل نرسیم اصلا خوب نیست. نمی‌دانم چند درصد مالکیت توپ دست ما بود اما تلاش ما این است در زمانی که برای اردوی تیم ملی وقفه ایجاد شده روی تاکتیک‌ها کار کنیم. با مهارت بازیکنانی مانند ساسان انصاری و مهرداد محمدی و تمرکز روی این موضوع بتوانیم به گل برسیم.

سرمربی سپاهان در ادامه نشست با اشاره به اینکه 3 امتیاز خانگی این تیم از دست رفت، یادآور شد: ما 3 امتیاز را از دست دادیم اما وقتی نام بحران پیش می آید موضوع فرق می‌کند. این موضوع زمانی است که به بازی تسلط نداشته باشیم اما در دیدار با سایپا و پارس جنوبی و همین طور امروز دیدیم به بازی مسلط بودیم و موقعیت ایجاد کردیم اما به گل نرسیدیم. به دلیل عدم آمادگی نمی‌توانیم از تمام بازیکنان استفاده کنیم و امیدوارم با آماده شدن بازیکنان بتوانیم از همه آنها استفاده کنیم.

وی درباره اینکه چه توصیه‌ای به هواداران دارید، آنها در دقایقی از بازی فحاشی می‌کردند، تصریح کرد: آنها همیشه تیم را تشویق می‌کنند من به بازیکنانم هم تذکر داده‌ام که مدیون هواداران هستیم و تساوی در خانه می‌تواند آنها را تحریک کند که این تحریک می‌تواند به شکل‌های مختلف بروز کند. طبیعی است هواداران از این تساوی ناراحت باشند. شاید از نظر گلزنی در شرایطی که دلخواه هواداران و شما باشد، نباشیم اما در بازی با پدیده در شرایط خوبی بودیم که برای رسیدن به گل شانس نداشتیم.

کرانچار در ادامه درباره شرایط رسول نویدکیا، خاطرنشان کرد: او پاس‌های ساده را هم نتوانست بگیرد که همین مرا هم متعجب کرد. تلاش می‌کنیم در وقفه‌ای که برای تیم ملی ایجاد شده توانایی رافائل را افزایش دهیم و بتوانیم در بازی‌های دیگر از او بهره بگیریم.

سرمربی سپاهان همچنین در پاسخ به سوالی در خصوص تعویض دوم (مروان حسین جایگزین میلاد سرلک) و سوم (آمدن رضا میرزایی به جای مهرداد محمدی در دقیقه 89) که در این بازی داشت، گفت: من تا دقیقه 84-85 مهرداد محمدی را در زمین نگه داشتم تا همین دقایق صبر کردم ببینم محمدی به کارایی سابق خود می‌رسد یا نه که بعد تصمیم به تعویض گرفتم. طبیعی است که در شلوغی زمین بازیکن به خوبی تغذیه نشود و به سختی مروان حسین می‌توانست در این بازی راه حلی برای مالکیت توپ پیدا کند. فکر می‌کنم اگر موقعیت‌هایی که برای محمدی ایجاد شد، نصیب مروان حسین می‌شد او بهتر می‌توانست استفاده کند.

انتهای پیام/ج/

.

منبع :

کنترل بازی را در دست داشتیم کرانچار: حریف را دست کم گرفتیم/خبری از بحران نیست گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات