آغاز به کار رسمی هیات مدیره صنف VOD و IPTV -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آغاز به کار رسمی هیات مدیره صنف VOD و IPTV ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آغاز به کار رسمی هیات مدیره صنف VOD و IPTV
,،،,[categoriy]

آکاایران: آغاز به کار رسمی هیات مدیره صنف VOD و IPTV

آکاایران: هیات مدیره انجمن صنفی شرکت های نمایش ویدئوی آنلاین (VOD و IPTV) به صورت رسمی آغاز به کار کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس، جلسه مجمع عمومی صنف روز شنبه (28 مردادماه) با حضور اعضای صنف و نماینده وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی تشکیل و انتخابات قانونی برای تعیین اعضای هیات مدیره انجام شد.
بر اساس نتیجه انتخابات انجام شده، محمد صراف از موسسه آینه جادو، محمدعلی خطیبی از شرکت نشر الکترونیکی ایران، آیدین گلپروری از شرکت سرزمین شاتل، احمد فرهودی از شرکت صباسل آریا و محسن احمدی از شرکت گسترش سامانه‌های هوشمند آسمان به عنوان اعضای هیات مدیره انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین (VOD و IPTV) انتخاب شدند.
همچنین محمد جواد شکوری از شرکت فناوران ایده‌پرداز صبا و حسین اسکاره طهرانی از شرکت باران تلکلام نیز به عنوان اعضای علی‌البدل اول و دوم هیئت مدیره و سهیل عالمی از شرکت ایلاء نرم افزار و سیاح از رهپویان خرد ایرانیان به عنوان بازرسان صنف انتخاب شدند.
با برگزاری این انتخابات مراحل قانونی راه‌اندازی انجمن صنفی شرکت‌های نمایش ویدئوی آنلاین (VOD و IPTV) به اتمام رسیده و این صنف کار خود را به صورت رسمی آغاز کرد.

به گزارش آکاایران: انتهای پیام/ 

.

منبع :

آغاز به کار رسمی هیات مدیره صنف VOD و IPTV گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات