.

خداحافظی تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر از جام حذفی با شکست مقابل بادران تهران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خداحافظی تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر از جام حذفی با شکست مقابل بادران تهران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

خداحافظی تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر از جام حذفی با شکست مقابل بادران تهران
,شهرداری بندر ماهشهر،فوتبال،جام حذفی,[categoriy]

آکاایران: خداحافظی تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر از جام حذفی با شکست مقابل بادران تهران

آکاایران: تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر با شکست مقابل بادران تهران با جام حذفی کشور خداحافظی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از اهواز، تیم شهرداری بندر ماهشهر در چهارچوب رقابت های لیگ حذفی کشور امشب در ورزشگاه غدیر اهواز از تیم بادران تهران پذیرایی کرد.

به گزارش آکاایران: در این دیدار که به دلیل عدم تأیید نور ورزشگاه شهدای بندر ماهشهر توسط سازمان لیگ به ورزشگاه غدیر اهواز منتقل شده بود، سیدکوروش موسوی وحید مهدی خانی، میلاد شیخی سلیمانی، خیرالله ویسی آرا، رضا جباری، بابا محمدی، کمال نیک خوی، سروش سعیدی، محمد پورسواریان، هانی اسماعیلی، حسین مالکی و فرشید پاداش‌ را به میدان فرستاد.

در این مصاف تیم بادران تهران در نیمه دوم و در دقیقه 55 توسط مهاجم خود سعید واسعی به گل رسید.

در ادامه سیدکوروش موسوی با فرستادن مهدی عبدی، میثم کریمی و هانی تمیمی به زمین مسابقه تلاش کرد نتیجه را به نفع تیم خود تغییر دهد اما تلاش ماهشهری ها به جایی نرسید و این دیدار با نتیجه 1 بر 0 به سود بادران تهران به پایان رسید تا تیم شهرداری بندر ماهشهر با جام حذفی یک خداحافظی زودهنگام دارا باشند.

انتهای پیام/ذ

.

منبع :

خداحافظی تیم فوتبال شهرداری بندر ماهشهر از جام حذفی با شکست مقابل بادران تهران گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
تبلیغات