.

مشکلات پیکان در خط حمله باید برطرف شود جلالی: بدشانسی هم حدی می تواند داشته باشد/ قواره تیم بازنده نبودیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مشکلات پیکان در خط حمله باید برطرف شود جلالی: بدشانسی هم حدی می تواند داشته باشد/ قواره تیم بازنده نبودیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مشکلات پیکان در خط حمله باید برطرف شود جلالی: بدشانسی هم حدی می تواند داشته باشد/ قواره تیم بازنده نبودیم
,،،،,[categoriy]

آکاایران: مشکلات پیکان در خط حمله باید برطرف شود جلالی: بدشانسی هم حدی می تواند داشته باشد/ قواره تیم بازنده نبودیم

آکاایران: سرمربی تیم فوتبال پیکان گفت:بدشانسی هم حدی می تواند داشته باشد.

به گزارش خبرگزاری فارس از رشت، مجید جلالی پس از شکست یک بر صفر تیمش برابر سپیدرود در نشست خبری حاضر شد و اظهار داشت:کسی که قضاوت می‌کند باید بازی‌های ما را ببیند نه نتایج ما را؛ دو باختی که آوردیم بازی شایسته‌ای انجام دادیم و در قواره تیم بازنده نبودیم.

به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: بدشانسی حدی می‌تواند داشته باشد. وضعیت ما عوض می‌شود. چیزی که به بچه‌ها می‌توانم بدهم امیدواری به آینده است. ما در بخش حمله مشکلاتی داریم که باید آن را حل کنید.

سرمربی تیم فوتبال پیکان خاطرنشان کرد: عملکرد بازیکنانم در بازی‌های گذشته برایم راضی‌کننده بوده، مشکل این است که فقط ما نمی‌توانیم کار را تمام کنیم. نه فقط در این بازی در تمام مسابقات این مشکل را داریم.
جلالی گفت: من فکر می‌کنم با توجه به دو مهاجمی که از دست دادیم و شرایطی که الان در نیمکت پیکان هست نیازمند تغییر و ترمیم در بخش هجومی هستیم.
جلالی درخصوص هواداران سپیدرود عنوان کرد: در بازی امروز به اعتقاد من هواداران سپیدرود برنده شدند. من فکر می‌کنم چنین هوادارانی امتیاز بزرگی برای هر تیم است.

انتهای پیام/ر

.

منبع :

مشکلات پیکان در خط حمله باید برطرف شود جلالی: بدشانسی هم حدی می تواند داشته باشد/ قواره تیم بازنده نبودیم گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
تبلیغات