امیر قلعه نویی: عدالت فوتبال انجام نشد/ قشنگ تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امیر قلعه نویی: عدالت فوتبال انجام نشد/ قشنگ تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

امیر قلعه نویی: عدالت فوتبال انجام نشد/ قشنگ تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود
,قلعه نویی،نشست،خبری,[categoriy]

آکاایران: امیر قلعه نویی: عدالت فوتبال انجام نشد/ قشنگ تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود

آکاایران: سرمربی فوتبال تیم ذوب آهن گفت: دربی و شهرآورد زیادی بازی کردم. قشنگ ترین بود، واقعا یک روز به یادماندنی بود.

به گزارش خبرگزاری فارس از اصفهان، تیم‌های ذوب‌آهن و سپاهان در چارچوب هفته چهارم لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه فولادشهر به مصاف هم رفتند و در پایان این دیدار با برتری 2 بر صفر به سود سپاهان به پایان رسید.

به گزارش آکاایران: امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ذوب‌آهن در پایان این دیدار، اظهار داشت: به کرانچار و سپاهان تبریک می گویم؛ وقتی تک به تک گل نشود نتیجه همین می‌شود؛ بازی در کنترل ما بود، قانون نانوشته‌ای است که اگر از موقعیت‌ها استفاده نکنی بازنده هستی.

سرمربی ذوب‌آهن در ادامه صحبت‌های خود گفت: یکی از روزهای خوب دروازه‌بان سپاهان بود به هواداران بابت جو خوبی که در ورزشگاه حاکم بود تبریک می‌گویم. قشنگ‌تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود. من دربی‌های زیادی بازی کردم و مربی بودم اما جو این ورزشگاه فوق‌العاده بود. امروز هر دو تیم موقعیت‌های بسیار خوبی خلق کردند.

وی در ادامه افزود: من از بازیکنان خودمان تشکر می‌کنم. مربی‌ای از تیمش باید بترسد که ایجاد موقعیت نکند و فشار به دروازه حریف نیاورد ما در این بازی‌ تلاش کردیم امتیاز کامل بگیریم. بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند من از ابتدای فصل و شروع اردو متوجه ضعف شده بودم. یکی از ضعف‌های ما در پست مهاجم هدف و دیگری در پست دفاع چپ بود که امیدوارم بتوانیم با جذب بازیکن و با استفاده از بازیکنان موجود این دو ضعف را برطرف کنیم. بازیکنان ما تمام تلاش خود را کردند و اگر مشکلی بود به من سرمربی برمی‌گردد.

قلعه‌نویی در ادامه صحبت‌های خود خاطرنشان کرد: امروز عدالت فوتبال انجام نشد و یک قانون نانوشته وجود دارد که اگر گل نزنی گل خواهی خورد. بعد از موقعیت تک به تکی که خراب شد این قانون اجرا شد.

وی در مورد داوری عنوان کرد: روی گل نجات‌مهدی که به ثمر رساند و همچنین گل اول سپاهان کمی به عملکرد داوری شک دارم که باید فیلم را نگاه و بررسی کنم و پس از آن اظهارنظر کنم. به تیم داوری تبریک می‌گویم که به سرعت بخشیدن بازی کمک کردند و عملکرد خوبی در زمین داشتند.

انتهای پیام/ج/

.

منبع :

امیر قلعه نویی: عدالت فوتبال انجام نشد/ قشنگ تر از داخل زمین اتفاقات بیرون زمین بود گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات