رئیس جمهوری ترکمنستان تاکید کرد؛ تقویت نیروهای امنیتی در جریان بازی های داخل سالن آسیا -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رئیس جمهوری ترکمنستان تاکید کرد؛ تقویت نیروهای امنیتی در جریان بازی های داخل سالن آسیا ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رئیس جمهوری ترکمنستان تاکید کرد؛ تقویت نیروهای امنیتی در جریان بازی های داخل سالن آسیا
,بازیهای داخل سالن،،,[categoriy]

آکاایران: رئیس جمهوری ترکمنستان تاکید کرد؛ تقویت نیروهای امنیتی در جریان بازی های داخل سالن آسیا

آکاایران: رئیس جمهوری ترکمنستان از تقویت نیروهای امنیتی در طول بازی های داخل سالن آسیا خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس، پنجمین دوره بازی‌های داخل سالن آسیا به میزبانی عشق‌آباد برگزار خواهد شد. قربانقلی بردی‌محمدوف رئیس‌جمهوری ترکمنستان در این باره اعلام کرد تمامی آژانس‌های نظامی از تاریخ 17 تا 27 سپتامبر در حال آماده‌باش خواهند بود.

به گزارش آکاایران: رئیس‌جمهوری ترکمنستان در این باره اظهار داشت: در این دوره انتظار می‌رود مقامات ارشد، سران دولت و نمایندگان سازمان‌های بین‌المللی حضور دارا باشند.

وی افزود: ترکمنستان به عنوان میزبان پنجمین دوره بازی‌ها باید مطمئن شود که در طول این بازی‌ها امنیت به طور کامل برقرار می‌شود. برای این دوره، برنامه تمام نیروهای امنیتی تغییر خواهد کرد، مرزهای ترکمنستان بسته خواهد شد و روند صدور روادید محدود و کنترل گمرکی تقویت می‌شود.

او اشاره کرد که سایر اقدامات نیز برای اطمینان از امنیت در طول بازی‌های آینده انجام خواهد شد.

اجازه ورود به ترکمنستان و خروج از کشور به افراد در امور خصوصی و اجتماعی و همچنین مشارکت آنها در رویدادهای بین المللی که قبلا مورد توافق قرار گرفته است، داده می شود.

انتهای پیام/س

.

منبع :

رئیس جمهوری ترکمنستان تاکید کرد؛ تقویت نیروهای امنیتی در جریان بازی های داخل سالن آسیا گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات