لاهوتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی: حجتی تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد/ خودکفایی گندم حقیقت ندارد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد لاهوتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی: حجتی تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد/ خودکفایی گندم حقیقت ندارد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

لاهوتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی: حجتی تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد/ خودکفایی گندم حقیقت ندارد
,،،,[categoriy]

آکاایران: لاهوتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی: حجتی تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد/ خودکفایی گندم حقیقت ندارد

آکاایران: نماینده مردم لنگرود در مجلس گفت: آقای حجتی تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد. حجتی سوابق راه و ساختمان خوبی دارد اما در بحث کشاورزی موفق نبوده است.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، مهرداد لاهوتی نماینده مردم لنگرود در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی گفت: اولین دلیل مخالفت من مدرک تحصیلی آقای حجتی است. برای بنده جای سؤال دارد که اقای مهندس حجتی با مدرک راه و ساختمان و رشته عمران چه ارتباطی به کشاورزی دارد. آیا قحط‌الرجال است و بعد از 40 سال از انقلاب یک دکتری کشاورزی نداریم؟ 

به گزارش آکاایران: وی افزود: آقای حجتی انسان وفادار به انقلاب است اما تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد. حجتی سوابق راه و ساختمان خوبی دارد اما در بحث کشاورزی موفق نبوده است. 

لاهوتی تاکید کرد: آقای حجتی آیا پول جایکاران، کشاورزان و چغندرکاران را که دست‌هایشان پینه بسته، را داده‌اید؟ آیا پول سرما زدگان برف در مازندران و گیلان را پرداخت کرده‌اید؟ خیر به جای آن به راحتی از ترکیه و مصر پرتقال وارد کردید. 

وی ادامه داد: آقای حجتی گفتید در گندم به خودکفایی رسیدیم این حقیقت ندارد و شاهد بودیم گندم وارد شد و به شما فروختند. 

نماینده مردم لنگرود گفت: آقای حجتی در بحث کاهش تعرفه گوشت، کره، حبوبات و موز که اخیرا صورت گرفته آیا در خصوص کاهش تعرفه واردات موز دلتان برای مردم سوخته یا وارد کنندگان. 

لاهوتی تاکید کرد:‌ آقای حجتی اعلام کردید 2 میلیون و 800 هزار تن نیاز برنج ماست و 2 میلیون و 400 هزار تن تولید می‌کنیم. 6 ماه من را وزیر جهاد کشاورزی کنید این 400 هزار تن باقیمانده را در داخل تامین می‌کنند. چرا داستان واردات برنج را نمی‌بندید؟ این 400 هزار تن بهانه‌ای برای منافع یکسری افراد است. این 400 هزار تن برنج باقیمانده به راحتی در کشور تولید می‌شود. 

وی تصریح کرد: آقای حجتی ما هزار و 100 تن ابریشم تولید می‌کردیم که امروز به صد تن رسیده است.دلیلش این است که تعرفه واردات ابریشم را از 200 درصد به 15 درصد رساندید.

انتهای پیام/

.

منبع :

لاهوتی در مخالفت با وزیر پیشنهادی جهاد کشاورزی: حجتی تخصصی در حوزه کشاورزی ندارد/ خودکفایی گندم حقیقت ندارد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات