در پایان مرحله نخست رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور آسان پرداخت فاتح عنوان قهرمانی/ معرفی برترین های روز پایانی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در پایان مرحله نخست رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور آسان پرداخت فاتح عنوان قهرمانی/ معرفی برترین های روز پایانی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در پایان مرحله نخست رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور آسان پرداخت فاتح عنوان قهرمانی/ معرفی برترین های روز پایانی
,،،،،,[categoriy]

آکاایران: در پایان مرحله نخست رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور آسان پرداخت فاتح عنوان قهرمانی/ معرفی برترین های روز پایانی

آکاایران: باشگاه آسان پرداخت بر سکوی نخست مرحله اول رقابت های قهرمانی باشگاه کشور ایستاد.

به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی، در خاتمه مرحله نخست از بیست و یکمین دوره رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه کشور که با شرکت 250 ورزشکار در قالب 10 تیم باشگاهی طی روزهای دوشنبه و سه شنبه 23 و 24 مرداد ماه در ورزشگاه آفتاب انقلاب تهران برگزار شد، تیم آسان پرداخت که نخستین تجربه خود را در قالب باشگاه حامی دو و میدانی کاران تجربه می کرد با کسب 217 امتیاز به عنوان قهرمانی رسید.

 

به گزارش آکاایران: تیم نفت تهران با 190.5 امتیاز نایب قهرمان شد و ذوب آهن اصفهان نیز با 180.5 امتیاز بر سکوی سوم ایستاد.



تیم های مقاومت، عقاب نیروی هوایی، شهرداری تبریز، سازمان فضای سبز بوشهر، زعفران مختاری زاوه، ستارگان قومس و اداره بهداشت نیروی هوایی به عنوان های چهارم تا دهم دست یافتند.

 

نتایح کسب شده در روز پایانی رقابت ها به شرح زیر است:

400 متر بامانع:

1- میلاد رمضانی - ذوب آهن - 51:83 ثانیه

2- جواد شوریابی - نفت تهران - 52:37 ثانیه

3- مهدی پیر جهان - ذوب آهن - 52:62 ثانیه

پرش سه گام:

1- وحید صدیق – نفت تهران – 16.11 متر

2- میلاد دریساوی – ذوب آهن اصفهان – 15.78 متر

3- محمد قاءد زاده – سازمان فضای سبز بوشهر – 15.40 متر

پرتاب نیزه:

1- ایوب آرخی - نفت تهران – 68.65 متر

2- یونس یوسف وند - نفت تهران – 67.73 متر

3- امید تاجی – آسان پرداخت – 66.70 متر

800 متر:

1- امیر مرادی – ذوب آهن اصفهان – 1:52.38 دقیقه

2- پژمان یارولی – آسان پرداخت – 1:53.08 دقیقه

3- مسلم نیادوست – نفت تهران – 1:53.19 دقیقه

 

3000 متر بامانع:

1- حسین کیهانی – نفت تهران – 9:14.32 دقیقه

2- همایون همتی - آسان پرداخت – 9:17.91 دقیقه

3- بهروز مصطفوی - عقاب نیروی هوایی – 9:23.10 دقیقه

200 متر:

1- علی خدیور - آسان پرداخت – 20:90 ثانیه

2- محمد چشمه زار - آسان پرداخت – 21:01 ثانیه

3- فرشاد اداوی - ذوب آهن اصفهان – 22:00 ثانیه

4 در 400 متر امدادی:

1- ذوب آهن اصفهان - 3:15.65 دقیقه

2- آسان پرداخت – 3:16.05 دقیقه

3- عقاب نیروی هوایی – 3:16.33 دقیقه
 

پرتاب چکش:

1- رضا مقدم - نفت تهران - 71.15 متر

2- پژمان قلعه نویی - آسان پرداخت - 65.30 متر

3- اکبر هلالی - مقاومت - 62.05 متر

10000 متر:

1- جلیل ناصری - آسان پرداخت - 31:43.25 دقیقه

2- حسن عابدی - نفت تهران - 31:51.65 دقیقه

3- محمد جواد صیادی - آسان پرداخت - 32:00.03 دقیقه

پرش بانیزه:

1-محمد بنی آدم - نفت تهران - 4.40 متر

2-علی محبی - ذوب آهن اصفهان - 4.40 متر

3-علی دهقان منشادی - آسان پرداخت - 4.20 متر

دهگانه:

1- رضا دودانگه - عقاب نیروی هوایی - 6239 امتیاز

2- میلاد میری - مقاومت - 6208 امتیاز

3- رضا مرادی - نفت تهران - 5934 امتیاز

انتهای پیام/ک

.

منبع :

در پایان مرحله نخست رقابت های دو و میدانی قهرمانی باشگاه های کشور آسان پرداخت فاتح عنوان قهرمانی/ معرفی برترین های روز پایانی گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات