مسؤول بسیج هنرمندان بوشهر خبر داد پایان شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره عکس بسیج -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد مسؤول بسیج هنرمندان بوشهر خبر داد پایان شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره عکس بسیج ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

مسؤول بسیج هنرمندان بوشهر خبر داد پایان شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره عکس بسیج
,جشنواره،بوشهر،اقتصاد,[categoriy]

آکاایران: مسؤول بسیج هنرمندان بوشهر خبر داد پایان شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره عکس بسیج

آکاایران: مسؤول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر گفت: علاقمندان به شرکت در چهارمین دوسالانه عکس بسیج می توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره تا پایان شهریورماه ارسال کنند.

به گزارش خبرگزاری فارس از بوشهر، مصطفی مردانی بعد از ظهر امروز در نشست شورای انجمن عکس سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر اظهار داشت: هم‌زمان با هفته بسیج در آذرماه امسال، چهارمین دوسالانه عکس بسیج در بوشهر برگزار می‌شود.

به گزارش آکاایران: وی افزود: علاقمندان به شرکت در چهارمین دوسالانه عکس بسیج می‌توانند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره تا پایان شهریورماه ارسال کنند.

مسؤول سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر تصریح کرد: این جشنواره برای عموم آزاد است و علاقمندان می‌توانند آثار خود در زمینه "خلیج همیشه فارس نماد مقاومت و ایثار"،" اقتصاد مقاومتی و سبک زندگی ایرانی ـ اسلامی" و "ساحل‌نشینان و حماسه" را به رایانامه Bubao.photo@Gmail.com یا دبیرخانه جشنواره به نشانی بوشهر، خیابان جانبازان (بی سیم)، کوچه لاله 23، ساختمان اقشار و متخصصین سپاه امام صادق (ع)، طبقه چهارم، واحد 402، سازمان بسیج هنرمندان استان بوشهر ارسال کنند.

انتهای پیام/ح

.

منبع :

مسؤول بسیج هنرمندان بوشهر خبر داد پایان شهریورماه آخرین مهلت ارسال آثار جشنواره عکس بسیج گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات