جدیدترین مطالب اخبار امروز خبرگزاری فارس

وقف چی در نطق میان دستور رئیس مجلس فوری طرح سؤال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع کند/ سؤال از رئیس جمهور به معنای مخالفت با دولت نیست

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وقف چی در نطق میان دستور رئیس مجلس فوری طرح سؤال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع کند/ سؤال از رئیس جمهور به معنای مخالفت با دولت نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وقف چی در نطق میان دستور رئیس مجلس فوری طرح سؤال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع کند/ سؤال از رئیس جمهور به معنای مخالفت با دولت نیست
,،،,[categoriy]

آکاایران: وقف چی در نطق میان دستور رئیس مجلس فوری طرح سؤال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع کند/ سؤال از رئیس جمهور به معنای مخالفت با دولت نیست

آکاایران: نماینده مردم زنجان در مجلس گفت: امروز به نمایندگی از 120 نفر از نمایندگان از رئیس مجلس استدعا دارم هرچه زودتر موضوع طرح سؤال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع دهد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی وقف‌چی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (18 تیر 96) گفت: نمایندگان مجلس تمام وجوه خود را برای سربلندی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در طبق اخلاص گذاشته و فاقد نگرش حزبی و گروهی و جناحی از حقوق مردم بر اساس سوگندی خورده‌اند، دفاع خواهند کرد.

به گزارش آکاایران: وی افزود: قطعا سؤال از رئیس‌جمهور به معنای مخالفت با دولت نیست بلکه کمکی به رئیس‌جمهور و دولت است و تجربه 28 سال گذشته نشان داده است که با تساهل و تسامح نمی‌توان کشور داری کرد.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی، خطاب به رئیس‌جمهور اظهار داشت: اعتماد ملی به بانک‌ها و مؤسسات مالی بزرگترین سرمایه یک ملت و دولت پویاست که هیچ دولتی حق ندارد این اعتماد را لکه‌دار کند. مخصوصا دولتی که در یک جامعه با حاکمیت اسلامی کشور را مدیریت می‌کند. دولت باید به صورت شبانه‌روزی در دفاع از اعتماد ملی تلاش کند.

وقف‌چی خاطرنشان کرد: تمام نمایندگان سوگند دفاع از حقوق مردم را خورده‌اند نه دفاع از حقوق  یک حزب، گروه و یا دولت و رئیس‌جمهور. هر چند مجلس در تمام دوره‌ها به ویژه مجلس فعلی همیشه برای کمک به دولت اعلام آمادگی کرده و در یک سال گذشته ثابت کرده است که مدافع دولت است. 

وی افزود: سؤال از رئیس‌جمهور آخرین تصمیم برای توجه به خواسته‌های بیش از 2 میلیون سپرده‌گذار است که به عنوان یک خواسته ملی تلقی می‌شود و قطعا امضا کنندگان طرح سؤال از رئیس‌جمهور دلسوزترین افراد مدافع عملی و نه شعاری از دولت فاقد هیچ نگرش سیاسی به موضوع هستند که نمی‌خواهند وضعیت پولی و مالی کشور بدتر از این باشد.

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز به نمایندگی از 120 نفر از نمایندگان از رئیس مجلس استدعا دارم سریعا موضوع طرح سؤال از رئیس‌جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع دهد. 

وقف‌چی خاطرنشان کرد: با وجود سپری شدن بیش از 10 ماه از نابسامانی مؤسسات پولی و مالی هیچ گونه اقدام عملی صورت نپذیرفته و به ویژه رئیس بانک مرکزی در یک هفته گذشته سه مرتبه به صورت مکتوب تعهد حل مشکل سپرده‌گذاران را داده است که هیچ گونه اقدام عملی در این راستا صورت نگرفته است و شاید توان این کار را ندارد. 

وی افزود: ابهامات زیادی در پرونده‌های مؤسسات مالی و اعتباری وجود دارد که با وجود سؤال مکتوب از بانک مرکزی بعد از گذشت 20 روز تاکنون پاسخی در این باره دریافت نشده است. 

نماینده مردم زنجان در مجلس شورای اسلامی در پایان گفت: بعد از گذشت حدود 10 ماه از توضیحات یکطرفه بانک مرکزی و مسئولان مربوطه صدا و سیما، 2 ساعت به سپرده‌گذاران وقت دفاع از خود را نمی‌دهد و به صورت یکسویه مواردی را بانک مرکزی اعلام می‌کند که علاوه بر اینکه درد سرمایه‌گذاران را التیام نمی‌بخشد بلکه نمکی بر زخم آنان می‌شود.

انتهای پیام/

.

منبع :

وقف چی در نطق میان دستور رئیس مجلس فوری طرح سؤال از رئیس جمهور را به کمیسیون اقتصادی ارجاع کند/ سؤال از رئیس جمهور به معنای مخالفت با دولت نیست گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

جدیدترین مقالات

اخبار اکاایران

تبلیغات