قتل دختر ۱۷ ساله مسلمان در ویرجینیا پس از خارج شدن از مسجد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قتل دختر ۱۷ ساله مسلمان در ویرجینیا پس از خارج شدن از مسجد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

قتل دختر ۱۷ ساله مسلمان در ویرجینیا پس از خارج شدن از مسجد
,،،,[categoriy]

آکاایران: قتل دختر ۱۷ ساله مسلمان در ویرجینیا پس از خارج شدن از مسجد

آکاایران: پلیس از کشته شدن دختر ۱۷ ساله مسلمان در ویرجینیا خبر داد.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری فارس، یک دختر 17 ساله مسلمان پس از حضور در مسجد و هنگامی که به خانه اش برمی گشت ربوده شد و مورد تجاوز قرار گرفت و کشته شد.

به گزارش آکاایران: براساس گزارش «ایندیپندنت»، این اتفاق در ساعات اولیه صبح روز یکشنبه و در منطقه مسکونی «رستون» در ویرجینیا رخ داد.

طبق گفته پلیس، هنگامی که قربانی به همراه دوستان خود از مسجد به محل خانه اش در حال قدم زدن بود با یک راننده مواجه شد. راننده پس از پیاده شدن به دختران حمله کرد.

پس از این حمله دختران نوجوان از محل متواری شدند در حالی که این دختر ناپدید شد. پلیس نیز در ساعت 3 بعدازظهر جسدش را در منطقه استرلینگ یافت کرد. 

اداره پلیس شهر «فرفکس» ویرجینیا  گفت: یک پسر 22 ساله که رانندگی مشکوک داشت توسط پلیس متوقف و پس از بازجویی متهم به قتل این دختر نوجوان شد.

«ارسلان آیتیچار» وکیل حقوق بشر اظهار داشت: این حمله برای ایجاد ترس میان جامعه مسلمان شمال ویرجینیا به ویژه افرادی که دختر جوان دارند، برنامه ریزی شده است.

انتهای پیام/م

.

منبع :

قتل دختر ۱۷ ساله مسلمان در ویرجینیا پس از خارج شدن از مسجد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات