جدیدترین مطالب اخبار امروز خبرگزاری فارس

ارتش یمن: تمامی گزینه های نظامی برای پاسخ به تجاوز عربستان فراهم است

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ارتش یمن: تمامی گزینه های نظامی برای پاسخ به تجاوز عربستان فراهم است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

ارتش یمن: تمامی گزینه های نظامی برای پاسخ به تجاوز عربستان فراهم است
,،،،,[categoriy]

آکاایران: ارتش یمن: تمامی گزینه های نظامی برای پاسخ به تجاوز عربستان فراهم است

آکاایران: سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن با اشاره به توانمندی های روزافزون ارتش این کشور از در دسترس بودن تمامی گزینه های نظامی برای پاسخگویی به تجاوز عربستان سعودی خبر داد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، «شرف غالب لقمان» سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن اعلام کرد که گزینه‌های نظامی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن برای پاسخگویی به جنایات ائتلاف متجاوز سعودی - آمریکایی در حق ملت ما، در تمامی سطوح باز است.

به گزارش آکاایران: وی در گفت‌وگو با خبرگزاری رسمی یمن (سبأ)، اظهار داشت: توانمندیهای نظامی ما اکنون از هر زمان دیگری، بهتر است و ما در صدد نشان دادن واقعیتی نوین در میدان نبردیم تا تحرکات دشمن را تضعیف کنیم و تمامی پایگاه‌های نظامی راهبردی آن را در داخل خاک عربستان که از آنها برای حمله به یمن استفاده می‌شود، هدف قرار دهیم.

شرف لقمان افزود: عملیات نظامی ما همواره در چارچوب حق قانونی و مشروعمان مبتنی بر کلیه ادیان آسمانی و قوانین مربوط به دفاع از وطن و حق حیات بوده و هست. اما ائتلاف متجاوز سعودی همچنان تلاش دارد تا حق حیات را از ملت یمن سلب کند.

وی تاکید کرد: مواضع بین‌المللی اعلامی و غیر اعلامی شورای امنیت بیانگر میزان جانبداری آن از برخی قدرتهای بزرگ است. این شورا هیچ توجهی به جنایات ائتلاف سعودی - آمریکایی در حق ملت یمن نمی‌کند. ملتی که هیچ راهی جز دفاع از خود با تمام وسایل و راهکارهای در دسترسش ندارد.

سخنگوی رسمی نیروهای مسلح یمن تاکید کرد که ثبات و پایداری ملت یمن، سلاح حقیقی آنهاست.

انتهای پیام/م

.

منبع :

ارتش یمن: تمامی گزینه های نظامی برای پاسخ به تجاوز عربستان فراهم است گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران

جدیدترین مقالات

اخبار اکاایران

تبلیغات