در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت اعتراض نمایندگان نسبت به افزایش غیرمنطقی بودجه عمرانی ۹۷ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت اعتراض نمایندگان نسبت به افزایش غیرمنطقی بودجه عمرانی ۹۷ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت اعتراض نمایندگان نسبت به افزایش غیرمنطقی بودجه عمرانی ۹۷
,مجلس،کمیسیون عمران،شهریاری,[categoriy]

آکاایران: در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت اعتراض نمایندگان نسبت به افزایش غیرمنطقی بودجه عمرانی ۹۷

آکاایران: عضو کمیسیون عمران مجلس گفت: در نشست امروز نمایندگان درباره مواردی از جمله افزایش بودجه عمرانی لایحه بودجه ۹۷ بحث و تبادل نظر شد.

کمال‌الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به نشست امروز کمیسیون متبوعش، اظهار داشت: امروز یکشنبه (26 آذرماه 96) دستگاه‌های مرتبط با کمیسیون عمران در جلسه حضور پیدا کردند.

به گزارش آکاایران: وی افزود: دستگاه‌های حاضر در جلسه به ارائه گزارشی از عملکرد بودجه سال 96 و میزان تخصیصی در این رابطه در 8 ماهه گذشته صورت گرفته، ارائه کردند.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی همچنین تصریح کرد: اعضا سپس خواسته‌ها و پیشنهادات خود را درباره بودجه 97 مطرح کردند که اولین دستگاه در جلسه کمیته امداد و پس از آن بنیاد مسکن توضیحات خود را ارائه دادند. آخرین دستگاه هم سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های وزارت کشور توضیحات مبسوطی درباره عملکرد بودجه‌‌ای خود در 8 ماهه گذشته ارائه کردند.

شهریاری بر همین اساس اضافه کرد: اعضا همچنین نظرات خود را درباره بخش عمرانی لایحه بودجه 97 ارائه کردند و بحث های تخصصی فنی زیادی صورت گرفت؛ همچنین با توجه به رقم درشت بودجه عمرانی در لایحه امسال، تنها 48 هزار میلیارد تومان آن از محل منابع عمومی تامین می‌شود ه اگر محقق شود قابل اتکا هست و مابقی آن روش‌های دیگر تامین مالی است که برخی از آن از طریق مشارکت بخش خصوصی با سرمایه گذاران بخش خصوصی و یا صندوق توسعه ملی و سایر منابع دیگر صورت می‌گیرد.

وی ادامه داد: این تحقق بودجه‌ها از منابع غیر عمومی معلوم نیست تا چه اندازه محقق شود لذا اعضا نسبت به این افزایش غیر منطقی و غیر قابل تحقق اعتراض داشتند.

انتهای پیام/

.

منبع :

در نشست امروز کمیسیون عمران صورت گرفت اعتراض نمایندگان نسبت به افزایش غیرمنطقی بودجه عمرانی ۹۷ گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات