وزیر اطلاعات: برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد/ مسؤولان احساس امنیت را برای سرمایه گذاران فراهم کنند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد وزیر اطلاعات: برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد/ مسؤولان احساس امنیت را برای سرمایه گذاران فراهم کنند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

وزیر اطلاعات: برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد/ مسؤولان احساس امنیت را برای سرمایه گذاران فراهم کنند
,وزیر اطلاعات،وزیر اطلاعات علوی،برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد,[categoriy]

آکاایران: وزیر اطلاعات: برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد/ مسؤولان احساس امنیت را برای سرمایه گذاران فراهم کنند

آکاایران: وزیر اطلاعات گفت: در مواجهه با تخلفات اقتصادی باید از بروز تخلفات پیشگیری و برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از گرگان، حجت‌الاسلام سید محمود علوی عصر امروز در جلسه شورای اداری استان گلستان با اشاره به نام‌گذاری امسال به عنوان سال اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال، تصریح کرد: در سایه امنیت و سلامت می‌توان به اقتصاد مقاومتی دست یافت و مسوولان باید به‌گونه‌ای عمل کنند که سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری احساس امنیت کنند.

به گزارش آکاایران: وزیر اطلاعات افزود: حمایت ما از سرمایه‌گذار به خاطر سرمایه‌گذار نیست تا هر موقع بخواهد به اقتصاد کشور شوک وارد کند، بلکه به علت سرمایه‌گذاری و ایجاد فرصت شغلی در جامعه است.

علوی گفت: در مواجهه با تخلفات اقتصادی باید از بروز تخلفات پیشگیری کرد و برای افزایش سرمایه‌گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم‌پوشی کرد.

وی امنیت، عدالت و آرامش را حق مردم دانست و افزود: حکومت اسلامی باید چتر امنیت را برای همه آحاد جامعه از هر قوم و مذهب و ادیان مختلف بگستراند.

علوی با اشاره به آموزه‌های دینی و رعایت حقوق و عدالت، اظهار کرد: امیرالمومنین علی(ع) مدافع حق پایمال‌شده زن یهودی غارت‌زده بود.

وزیر اطلاعات، اجرای عدالت، تامین معیشت، محبت و نیکی برای همگان را وظیفه حکومت اسلامی دانست و گفت: هر کس درون نظام دل در گرو حکومت اسلامی دارد باید از همه امکانات به ویژه امنیت برخوردار شود و وزارت اطلاعات به عنوان یکی از تاثیرگذارترین عناصر تامین امنیت، وظیفه خود می‌داند برای همه مردم فعالیت کند.

وی افزود: آرامش کنونی جامعه نتیجه چنین روشی است که مکتب اسلام برای ما در نظر گرفته است و مسوولان استانی وزارتخانه از محبوبیت شایانی در میان مدیران برخوردار هستند.

انتهای پیام/ج/

.

منبع :

وزیر اطلاعات: برای افزایش سرمایه گذاری نباید از فساد اقتصادی چشم پوشی کرد/ مسؤولان احساس امنیت را برای سرمایه گذاران فراهم کنند گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات