.

اجرای ارکستر «آوای جزیره» در کیش حمید حامی با مجید مظفری کنسرت می دهد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اجرای ارکستر «آوای جزیره» در کیش حمید حامی با مجید مظفری کنسرت می دهد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

اجرای ارکستر «آوای جزیره» در کیش حمید حامی با مجید مظفری کنسرت می دهد
,،،،,[categoriy]

آکاایران: اجرای ارکستر «آوای جزیره» در کیش حمید حامی با مجید مظفری کنسرت می دهد

آکاایران: نخستین اجرای ارکستر «آوای جزیره» با حضور و خوانندگی «حمید حامی» دوم آذر در سالن مرکز همایش های بین المللی خلیج فارس در جزیره کیش روی صحنه می رود.

به گزارش خبرگزاری فارس، نخستین کنسرت رسمی ارکستر «آوای جزیره» به سرپرستی و آهنگسازی سهیل زمانیان در تاریخ دوم آذر در جزیره کیش برگزار خواهد شد و در این کنسرت مجید مظفری از بازیگران قدیمی و سرشناس کشور با دکلمه برخی آثار سهراب سپهری و نغمه مستشار نظامی، حضور خواهد داشت و حمید حامی نیز به عنوان خواننده این ارکستر را همراهی نماید.

به گزارش آکاایران: این ارکستر در برنامه پیش رو در تلاش است تصویری نوین و جالب از موسیقی ارکسترال را با حضور نوازنده‌های ایرانی که سالها سابقه عضویت در ارکستر سمفونیک و ارکستر ملی ایران را دارند، خلق کند. همچنین جهت اجرای این قطعات تدارک تمرینات متعددی در تهران و جزیره کیش در نظر گرفته شده است و ترکیب نوازنده‌های این ارکستر، ترکیبی از نوازنده‌های سرشناس ارکسترهای قدیمی و به نام ایران و برخی نوازنده‌های جزیره کیش است.

سهیل زمانیان آهنگساز و پیانیست این کنسرت در سال 88 از دانشگاه عالی موسیقی فارغ التحصیل شد و پس از مطالعه و تحقیق علمی درباره شیوه های صحیح تدریس پیانو کتاب «آموزش مقدماتی پیانُ» را منتشر کرد و سالهای زیادی ست که در جزیره کیش به عنوان مدرس موسیقی و پیانو فعالیت دارد.

انتهای پیام/ 

.

منبع :

اجرای ارکستر «آوای جزیره» در کیش حمید حامی با مجید مظفری کنسرت می دهد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات