رهبر کاتالونیا استقلال این منطقه را اعلام نکرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رهبر کاتالونیا استقلال این منطقه را اعلام نکرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

رهبر کاتالونیا استقلال این منطقه را اعلام نکرد
,اروپا،،،،,[categoriy]

آکاایران: رهبر کاتالونیا استقلال این منطقه را اعلام نکرد

آکاایران: رهبر کاتالونیا در نامه ای به نخست وزیر اسپانیا به صورت روشن به این موضوع که این ایالت استقلال یافته است، اشاره ای نکرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، رهبر کاتالونیا امروز به صورت واضح استقلال این منطقه را به «ماریانو راخوی» نخست‌وزیر اسپانیا اعلام نکرد.

به گزارش آکاایران: بنابر گزارش خبرگزاری رویترز، به این ترتیب راه برای کنترل دولت مرکزی بر این منطقه هموار شده است. راخوی به «کارلس پوگدمونت» راهبر کاتالونیا تا روز دوشنبه فرصت داده بود تا به صورت روشن موضع خود را اعلام کند. 

وی همچنین فرصت داشت تا اگر می‌خواهد تا روز پنجشنبه موضع خود را عوض کند و مادرید در صورتی که کاتالونیا همچنان بخواهد مستقل شود، روند استقلال را تعلیق می‌کند.

پوگدمونت در جریان نامه‌ای که برای راخوی نوشته است به صورت مستقیم به این موضوع اشاره نکرده بلکه خواستار دیدار هر چه سریعتر میان طرفین شده است تا به این ترتیب راه برای مذاکره هموار شود.

انتهای‌پیام/


عضویت در کانال تلگرامی بین‌الملل و سیاست خارجی فارس

.

منبع :

رهبر کاتالونیا استقلال این منطقه را اعلام نکرد گردآوری توسط بخش اخبار امروز خبرگزاری فارس سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات