خدا را شاکر باشید که ترامپ رئیس جمهور آمریکا است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد خدا را شاکر باشید که ترامپ رئیس جمهور آمریکا است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: در ادامه جنجال ها درباره حملات «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا به برخی بازیکنان لیگ فوتبال آمریکایی به دلیل «بی احترامی به پرچم و سرود ملی»، یک چهره جنجالی سابق دولت کنونی به این بازیکنان گفته که «خدا را شکر کنید که دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا است».


به گزارش آکاایران: خبرگزاری فارس: «استیو بَنِن» استراتژیست سابق دونالد ترامپ، از اقدام بازیکنان تیم فوتبال آمریکایی در «بی‌احترامی به سرود ملی آمریکا» انتقاد و از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا در این موضوع حمایت کرد.

در ادامه جنجال‌ها درباره حملات «دونالد ترامپ» رئیس‌جمهور آمریکا به برخی بازیکنان لیگ فوتبال آمریکایی به دلیل «بی احترامی به پرچم و سرود ملی»، یک چهره جنجالی سابق دولت کنونی به این بازیکنان گفته که «خدا را شکر کنید که دونالد ترامپ رئیس‌جمهور آمریکا است».

«زانو زدن» برخی بازیکنان عمدتا سیاه پوست لیگ ملی فوتبال آمریکایی که در ابتدا در اعتراض به خشونت‌های نژادپرستانه نیروهای پلیس آمریکا صورت گرفت، با دخالت و اظهارنظر دونالد ترامپ به موضوعی جنجالی در فضای سیاسی و ورزشی این کشور بدل شد.

آمریکایی‌ها زانو زدن در زمان پخش سرود ملی آمریکا را «بی احترامی» به سرود و پرچم آمریکا می‌دانند چرا که طبق آداب و رسوم این کشور، افراد باید به صورت ایستاده سرود ملی آمریکا را بشنوند.

ترامپ هفته گذشته خواستار اخراج بازیکنی شد که پارسال در اعتراض به تبعیض علیه سیاه‌پوستان، از ایستادن در زمان پخش سرود آمریکا خودداری کرد. رئیس‌جمهور آمریکا این بازیکن را حرامزاده خواند.

در حالی که بسیاری در آمریکا دخالت رئیس‌جمهور در این موضوع را غیرعادی و به دور از جایگاه ریاست جمهوری و برخی دیگر چنین اظهارنظری را نژادپرستی خوانده‌اند، ترامپ همچنان مواضعش را تکرار می‌کند.

«استیو بَنِن» استراتژیست سابق دونالد ترامپ در دفاع از مواضع رئیس‌جمهور آمریکا اظهارنظر کرده است.

او به فاکس نیوز گفت: «اگر افرادی در این کشور (در موقع پخش سرود آمریکا) زانو می‌زنند و بازیکنان فوتبال می‌خواهند زانو بزنند، آن‌ها باید هر شب در برابر خدا زانو زده و خدا را شکر کنند که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا است».

استراتژیست سابق رئیس‌جمهور آمریکا ادامه داد: «او برای این کشور کار خارق‌العاده‌ای انجام داده و این کار را تقریبا فاقد کمک انجام داده است».

«بَنِن» از مجموعه و ساختار حزب جمهوری‌خواه خواست که از ترامپ حمایت کند. او هشدار داد: «اگر (با کمک) دونالد ترامپ در ماه نوامبر نیمی از سناتورهای جمهوری‌خواه به سنا نمی‌آمدند، الان "میچ مک کانل" رهبر اکثریت نبود».

.

منبع :

خدا را شاکر باشید که ترامپ رئیس جمهور آمریکا است

خدا را شاکر باشید که ترامپ رئیس جمهور آمریکا است گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات