رئیس مجلس به استان فارس سفر می کند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رئیس مجلس به استان فارس سفر می کند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یادواره سرداران و شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم، فاجعه منا و شهدای گمنام شهرستان آباده قرار است ساعت 15 عصر پنج شنبه 13 مهرماه در سالن هلال احمر شهرستان آباده برگزار شود و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز سخنران ویژه این مراسم است.


به گزارش آکاایران: خبرگزاری تسنیم: رئیس مجلس شورای اسلامی ‌ پنج‌شنبه ۱۳ مهر ۹۶ به منظور شرکت در یادواره سرداران و شهدای شهرستان آباده به استان فارس سفر می‌کند.

یادواره سرداران و شهدای دفاع مقدس، مدافع حرم، فاجعه منا و شهدای گمنام شهرستان آباده قرار است ساعت 15 عصر پنج‌شنبه 13 مهرماه در سالن هلال احمر شهرستان آباده برگزار شود و علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی نیز سخنران ویژه این مراسم است.

براساس این گزارش، شهرستان آباده در طول دوران دفاع مقدس 400 شهید، یک شهید مدافع حرم و 9 شهید فاجعه منا تقدیم نظام و انقلاب اسلامی کرده است. همچنین در این شهرستان پیکر مطهر 13 شهید گمنام خاکسپاری شده است.

.

منبع :

رئیس مجلس به استان فارس سفر می کند

رئیس مجلس به استان فارس سفر می کند گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات