واکنش جناح های سیاسی کُرد در مخالفت با همه پرسی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش جناح های سیاسی کُرد در مخالفت با همه پرسی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: شاهسوار عبدالواحد رئیس کمپین «نه به رفراندوم در سلیمانیه عراق»، روز 27 شهریور گذشته در جلسات تبلیغی و تجمعات خود در سلیمانیه که با هدف جلوگیری از همه پرسی اقلیم در شرایط فعلی و آن هم به دستور بارزانی قرار است به اجرا در آید به شدت از شخص بارزانی انتقاد کرد.


خبرگزاری فارس: رئیس کمپین «نه به رفراندوم در سلیمانیه» در جمع اقشار مختلف مردم سلیمانیه، با انتقاد از مسعود بارزانی، او را به دو رویی و فریب مردم متهم کرد.
شاهسوار عبدالواحد رئیس کمپین «نه به رفراندوم در سلیمانیه عراق»، روز 27 شهریور گذشته در جلسات تبلیغی و تجمعات خود در سلیمانیه که با هدف جلوگیری از همه پرسی اقلیم در شرایط فعلی و آن هم به دستور بارزانی قرار است به اجرا در آید به شدت از شخص بارزانی انتقاد کرد.
به گزارش آکاایران: وی در بیانات خود اعلان داشت: شرم آور است برای کسی که خود را رئیس اقلیم کردستان محسوب می نماید و 26 سال است که شهر سلیمانیه را فراموش کرده و اکنون خود و هوادارانش از اقصی نقاط اقلیم آن هم با اتوبوس به سلیمانیه آمده و در مکانی برای برگزاری همه پرسی کار تبلیغی نمایند.
شاهسوار عبدالواحد در هنگام حضور بارزانی در سلیمانیه در محافل طرفداران خود و نیز انتشار مخالفت خود با سیاست های بارزانی در اقلیم در طی 26 سال گذشته در صفحه فیس بوک شخصی اعلام نمود که اگر مسعود بارزانی ذره ای غیرت و مروت داشت اجازه چنین توهینی (عدم استقبال مردم سلیمانیه) را به خود نمی داد و این چنین در این مکان حاضر نمی شد.
شاهسوار همچنین در صفحه فیس بوک خود اعلان داشته است: آقای مسعود بارزانی منت بر مردم سلیمانیه نگذارد چرا که مردم سلیمانیه به درستی به ظلم های بارزانی به مردم منطقه سبز (سلیمانیه) در طی سالیان زمامداری و ریاست وی بر اقلیم پی برده و هرگز فریب وی را نخواهند خورد. شخص مسعود نیز متوجه مخالفت مردم سلیمانیه با تصمیم وی شده و بر این اساس ایشان و سایر مقامات پارتی اقدام به آوردن عوامل خود از مناطق مختلف اقلیم به سلیمانیه شده اند.
منابع مطلع حضور مردم در استقبال از بارزانی را 18 هزار نفر تخمین زده و مدعی هستند حدود 15 هزار نفر از افراد مذکور به دستور مقامات پارتی از دهوک، اربیل، راپرین و ... با اتوبوس به سلیمانیه آورده شده اند.
برخی رسانه ها از تعداد 300 اتوبوس در اطراف ورزشگاه تصویربرداری نموده و مدعی هستند که این نیز سند حضور افراد غیرمنطقه سبز و سلیمانیه در سخنرانی امروز بارزانی می باشد.
.

منبع :

واکنش جناح های سیاسی کُرد در مخالفت با همه پرسی

واکنش جناح های سیاسی کُرد در مخالفت با همه پرسی گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات