عاشورزاده به مدال برنز رسید -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عاشورزاده به مدال برنز رسید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: قرزان عاشورزاده نماینده وزن اول المپیکی کشورمان با دو پیروزی و یک شکست بر سکوی سومی مرحله دوم مسابقات گرندپری ایستاد و به مدال برنز دست یافت.


خبرگزاری تسنیم: مرحله دوم مسابقات گرندپری در سال 2017 در 4 وزن المپیکی مردان و زنان از روز گذشته (جمعه) آغاز و به مدت سه روز و با حضور 225 تکواندوکار (112 تکواندوکار مرد و 113 تکواندوکار زن) از 56 کشور در مجموعه ورزشی «شاهزاده مولا عبدالله» شهر "رباط" مراکش ادامه خواهد داشت.

امروز (شنبه) و در روز دوم این رقابت ها پیکارهای اوزان 49- کیلوگرم زنان و 58- و 80- کیلوگرم مردان پیگیری می شود که فرزان عاشورزاده و محمدکاظمی در وزن 58- کیلوگرم دو نماینده کشورمان هستند که رو در روی رقبای خود قرار گرفتند.

فرزان برای کسب این مدال ارزشمند در مرحله نیمه نهایی رو در روی «کارلوس ناوارو» تکواندوکار با سابقه مکزیک که در کارنامه او برنز قهرمانی جهان 2017 و مدال های مسابقات مختلف به چشم می خورد قرار گرفت و در دیداری حساس و نفس گیر و با یک اختلاف امتیاز نتیجه را 8 بر 7 واگذار و به مدال برنز بسنده کرد.

فرزان عاشورزاده در نخستین مبارزه خود مقابل «قاسم مگمدوف» از آذربایجان نایب قهرمان نوجوانان جهان 2016 قرار گرفت و با نتیجه 19 بر 3 پیروز شد. نماینده وزن 58- کیلوگرم در در مرحله یک چهارم «ویتو دلاکویلا» از ایتالیا دارنده مدال برنز قهرمانی جهان 2017 و قهرمان اروپا 2017 و 2015 را با نتیجه 17 بر 7 شکست داد و موفق شد مدال برنز خود را قطعی نماید. 


هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی، علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی و مهرداد یوسفی به عنوان مربی بدنساز است.

گفتنی است؛ مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب 40، 24 و 14.40 امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می گیرد.
.

منبع :

عاشورزاده به مدال برنز رسید

عاشورزاده به مدال برنز رسید گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات