نصرالله فتوای مرجعیت عراق را عامل شکست داعش دانست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد نصرالله فتوای مرجعیت عراق را عامل شکست داعش دانست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دبیر کل جنبش حزب الله لبنان به مناسبت سومین شب دهه محرم در جمع عزاداران حسینی در مجتمع سید الشهدا (ع) واقع در ضاحیه بیروت سخنرانی کرد.


خبرگزاری فارس: دبیر کل جنبش حزب الله لبنان در مراسم سخنرانی خود به مناسبت ایام محرم، عمل به فتوای مرجعیت عراق را عامل شکست داعش در این کشور دانست.
دبیر کل جنبش حزب الله لبنان به مناسبت سومین شب دهه محرم در جمع عزاداران حسینی در مجتمع سید الشهدا (ع) واقع در ضاحیه بیروت سخنرانی کرد.
به گزارش آکاایران: سید حسن نصرالله گفت اگر فتواهای مرجعیت عراق نبود، داعش کربلا، بصره، کویت و عربستان را اشغال می کرد.
به گزارش وبگاه العهد، دبیر کل حزب الله به مقاومت اسلامی لبنان در برابر تروریست ها اشاره کرد و گفت که این مقاومت بر اساس تکلیف شرعی و الهی صورت گرفته است و به نفع امت اسلام بوده و طرح "اسرائیل بزرگ" در منطقه را باطل کرد.
وی ادامه داد: اگر مقاومت مردان حزب الله نبود، دشمن اسرائیلی الآن شهرک های صهیونیستی را در لبنان ایجاد می کرد.
سید حسن نصرالله از سخنرانی برخی مسئولان عربی در مجمع عمومی سازمان ملل انتقاد کرد و گفت که این مسئولان به سلاح هسته ای رژیم صهیونیستی اشاره ای نکردند.
سید مقاومت با تأثیر فتواهای مرجعیت عراق در شکست داعش اشاره کرد و بیان داشت: اگر مردم عراق به فتوای مرجعیت عمل نمی کردند، گروه تروریستی داعش شهرهای کربلا و بصره و کشوهایی چون کویت و عربستان را اشغال می کرد.
سید حسن نصرالله گفت: اگر مردم در سوریه، عراق و لبنان مانع رفتن فرزندانشان به جبهه های مقاومت علیه داعش می شدند، همه ذبح می شدند و به نوامیس مردم هتک حرمت می شد.
وی ادامه داد: به فضل این فداکاری ها و از جان گذشتگی ها بود که اسلام، اماکن و زیارتگاه های مذهبی و تنوع فرهنگی در جامعه باقی ماند.
.

منبع :

نصرالله فتوای مرجعیت عراق را عامل شکست داعش دانست

نصرالله فتوای مرجعیت عراق را عامل شکست داعش دانست گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات