بمب افکن های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد بمب افکن های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: آنطور که رویترز به نقل از «دانا وایت» سخنگوی پنتاگون گزارش کرده، چند فروند بمب افکن بی-1 همراه با اسکورت جنگنده های آمریکایی، بر روی آب های آزاد در نزدیکی سواحل شرقی کره شمالی پرواز کرده اند تا «گستره گزینه های نظامی موجود برای رئیس جمهور آمریکا» را به کره ای ها نشان دهند.


خبرگزاری فارس:نتاگون از پرواز چند فروند بمب افکن و جنگنده آمریکایی در نزدیکی سواحل کره شمالی با هدف نشان دادن قدرت به این کشور آسیایی خبر داد.
آنطور که رویترز به نقل از «دانا وایت» سخنگوی پنتاگون گزارش کرده، چند فروند بمب افکن بی-1 همراه با اسکورت جنگنده های آمریکایی، بر روی آب های آزاد در نزدیکی سواحل شرقی کره شمالی پرواز کرده اند تا «گستره گزینه های نظامی موجود برای رئیس جمهور آمریکا» را به کره ای ها نشان دهند.

بمب افکن راهبردی بی -1 قادر به حمل تسلیحات هسته ای است. «دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا چند روز پیش در مجمع عمومی سازمان ملل، کره شمالی را به «نابودی کامل» تهدید کرده بود.
به گزارش آکاایران: سخنگوی پنتاگون گفته: «این دورترین فاصله ای بود که یک جنگنده یا بمب افکن آمریکایی نسبت به منطقه غیرنظامی (مرز دو کره) به سمت شمال و به سمت کره شمالی در قرن بیست و یکم پیموده است؛ این اقدام، تأکیدی است بر جدی گرفتن رفتار غیرمسئولانه کره شمالی از سوی ما.»
وزیر خارجه کره شمالی جمعه گفته بود که احتمال دارد این کشور در پاسخ به تهدید موجودیت خود توسط آمریکایی ها، در اقیانوس آرام یک آزمایش اتمی قوی به راه بیاندازد.
.

منبع :

بمب افکن های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند

بمب افکن های آمریکایی حوالی کره شمالی آفتابی شدند گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات