ویسی: سپیدرود برای نباختن بازی می کرد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویسی: سپیدرود برای نباختن بازی می کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: توانستیم یک بازی سراسر هجومی انجام دهیم و از حریف در اکثر دقایق بیشتر بازی برتر باشیم. بعد از باخت هفته قبل اینطور بازگشتن راضی کننده است اما می توانستیم برنده شویم. سپیدرود برای نباختن بازی می کرد ولی دریافت یک امتیاز را به آنها تبریک می گویم.


خبرگزاری میزان:سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان گفت: برای تیمی که می خواهد در نیمه ابتدایی جدول باشد این آمار خوب نیست، موتورمان هنوز روشن نشده است.
عبدالله ویسی در نشست خبری بعد از دیدار تیمش مقابل تیم فوتبال سپیدرود رشت اظهار داشت: توانستیم یک بازی سراسر هجومی انجام دهیم و از حریف در اکثر دقایق بیشتر بازی برتر باشیم. بعد از باخت هفته قبل اینطور بازگشتن راضی کننده است اما می توانستیم برنده شویم. سپیدرود برای نباختن بازی می کرد ولی دریافت یک امتیاز را به آنها تبریک می گویم.
به گزارش آکاایران: وی ادامه داد: موقعیت های خوبی داشتیم اما متأسفانه تمام کننده نداشتیم، اگر می توانستیم از موقعیت هایی که به دست آوردیم بهره ببریم در نهایت برنده بازی می شدیم.
وی در مورد وضعیت حکیم نصاری و طالب ریکانی گفت: هنوز گزارش ما به باشگاه نرسیده و باشگاه به وقتش به این مسئله رسیدگی می کند. با توجه به اینکه بازی بعدی مان که روز سه شنبه برگزار می شود وقت برای برگزاری کمیته انضباطی نیست اما در کل باشگاه هر تصمیمی بگیرد از آن پیروی می کنیم.
ویسی در رابطه با غیبت رضا کرملاچعب گفت: ما امروز می توانستیم ۲ بازیکن زیر ۱۹ سال استفاده کنیم و در لیست داشته باشیم، از رضا کرملاچعب راضی نبودیم و او را خط زدیم. کرملاچعب از خوب های استان است که می دانم با تلاش بیشتر به جایگاهش در تیم خواهد رسید.
سرمربی استقلال خوزستان در پایان گفت: بعد از شکست سنگین مقابل ذوب آهن عملکرد امروزمان راضی کننده است. ما روی توپ های ۵۰-۵۰ و مصاف های سوم برنده بودیم، موقعیت های خوبی داشتیم اما گلزنی نکردیم. آمار گلزنی ما به هیچ وجه خوب نیست، برای تیمی که می خواهد در نیمه ابتدایی جدول باشد این آمار خوب نیست، موتورمان هنوز روشن نشده است.
.

منبع :

ویسی: سپیدرود برای نباختن بازی می کرد

ویسی: سپیدرود برای نباختن بازی می کرد گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات