سرمربی سپیدرود: برای ماندن در لیگ می جنگیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سرمربی سپیدرود: برای ماندن در لیگ می جنگیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: علی نظر محمدی پنج شنبه شب بعد از تساوی خارج از خانه تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: دو تیم در این بازی تلاش فراوانی برای کسب گل داشتند و به عبارتی هر دو تیم سختکوشی بی نظیری از خود نشان دادند ولی در نهایت این دیدار گلی در بر نداشت.


خبرگزاری مهر: سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت گفت: ما در این فصل برای ماندن در لیگ برتر می جنگیم ولی پوشه چشمی به رده های بالای جدول هم داریم.
علی نظر محمدی پنج شنبه شب بعد از تساوی خارج از خانه تیمش در برابر استقلال خوزستان در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: دو تیم در این بازی تلاش فراوانی برای کسب گل داشتند و به عبارتی هر دو تیم سختکوشی بی نظیری از خود نشان دادند ولی در نهایت این دیدار گلی در بر نداشت.
به گزارش آکاایران: وی افزود: ما در این بازی چند ضد حمله خوب داشتیم که به گل منجر نشد. در نیمه دوم باز هم شرایط گلزنی را به دست آوردیم ولی موفق به این امر نشدیم و در نهایت رو به بازی مستقیم آوردیم.
نظرمحمدی عنوان کرد: بازی کردن در این شرایط آب و هوایی سختی های خاص خود را دارد.
سرمربی تیم سپید رود رشت بیان کرد: تیم استقلال خوزستان با وجود شکست سنگینی که در هفته قبل مقابل ذوب آهن تجربه کرد ولی به نظر می رسد به خوبی ریکاوری کرده و با آمادگی مناسبی به این بازی آمده بود.
نظرمحمدی تصریح کرد: خوشبختانه ما روند خوبی که در هفته های قبلی آغاز کرده بودیم را به این تساوی خارج از خانه ادامه دادیم.
وی بیان کرد: به بازیکنان خود به خصوص دروازه بان و مدافعان خسته نباشید می گویم و امیدوارم کادر فنی تیم ملی تلاش ستودنی آنها را ببیند. من به خریدهای این فصل خود ایمان کامل دارم و آنها هم در این بازی و هم در بازی های گذشته به خوبی در زمین ظاهر شدند. تیم ما موفق به شکست دو تیمی مثل نفت آبادان و پیکان تهران شد که این دو تیم استقلال تهران و پرسپولیس تهران را شکست داده بودند.
سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت بیان کرد: این شرایط نشان می دهد که تیم سپیدرود رشت می تواند کارهای بزرگی در این فصل انجام دهد. ما با توجه به بضاعتی که داشتیم در ابتدای تیم خود برای حضور در لیگ برتر بستیم و به نظر من تا به اینجای کار به خوبی عمل کردیم. شک نکنید در روزهای آینده تیم ما بهتر و موفق می شود.
نظر محمدی در خصوص آینده این تیم در لیگ برتر نیز گفت: ما بعد از ۵۰ سال به بالاترین سطح فوتبال ایران آمده ایم به همین دلیل برای ماندن در لیگ برتر تلاش می کنیم ولی گوشه چشمی هم به رده های بالای جدول داریم.
به گزارش خبرنگار مهر، از سری رقابت های هفته هفتم لیگ برتر باشگاه های کشور، شامگاه پنج شنبه تیم های استقلال خوزستان و سپید رود رشت در اهواز به مصاف هم رفتند که در نهایت این بازی به تساوی فاقد گل رسید.
.

منبع :

سرمربی سپیدرود: برای ماندن در لیگ می جنگیم

سرمربی سپیدرود: برای ماندن در لیگ می جنگیم گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات