.

رئیسی: دولتمردان هزینه عهدشکنی آمریکا را بالا ببرند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد رئیسی: دولتمردان هزینه عهدشکنی آمریکا را بالا ببرند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی عصر امروز در آئین تعویض پرچم گنبد حرم حضرت امام رضا علیه السلام که در صحن انقلاب حرم رضوی برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ایام محرم و با بیان این که این مراسم اذن خاص نام دارد، خاطرنشان کرد: اذن عام در عزاداری را خداوند متعال در زیارت عاشورا، امیرالمومنین(ع) و امام سجاد(ع) که اولین مجلس عزای اباعبدالله را برپا کردند برای تمام بشریت صادر کرده اند.


خبرگزاری فارس: تولیت آستان قدس رضوی در مراسم تعویض پرچم گنبد حرم امام رضا(ع) با بیان اینکه یکی از ویژگی های مهم یاران اباعبدالله(ع) زمان شناسی بود، گفت: جمهوری اسلامی ایران به پیروی از امام حسین(ع) پرچمدار مبارزه با ظلم در دنیا است.
حجت الاسلام سیدابراهیم رئیسی عصر امروز در آئین تعویض پرچم گنبد حرم حضرت امام رضا علیه السلام که در صحن انقلاب حرم رضوی برگزار شد، ضمن تسلیت فرارسیدن ایام محرم و با بیان این که این مراسم اذن خاص نام دارد، خاطرنشان کرد: اذن عام در عزاداری را خداوند متعال در زیارت عاشورا، امیرالمومنین(ع) و امام سجاد(ع) که اولین مجلس عزای اباعبدالله را برپا کردند برای تمام بشریت صادر کرده اند.
به گزارش آکاایران: تولیت آستان قدس رضوی گفت: امام رضا(ع) نیز به یکی از یاران خود به نام ابنشبیب اذن عام دادند و فرمودند هرگاه خواستی اشک بریزی برحسین(ع) گریه کن.
وی ادامه داد: ویژگی یاران امام حسین(ع) این بود که با بصیرت شمشیر می زدند و راه و راهبر و آسیب های مسیر را می شناختند.
عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: یاران امام حسین(ع) مقصد را نیز می شناختند و با علم و آگاهی از خطرات گام در این راه نهادند.
تولیت آستان قدس رضوی اظهار داشت: یکی از ویژگی های مهم یاران اباعبدالله(ع) زمان شناسی بود و برخی از افراد با اینکه دلشان با امام حسین(ع) بود اما به سبب اینکه در زمان مناسب تصمیم نگرفتند از توفیق یاری ایشان بازماندند.
رئیسی با تاکید بر اهمیت ظلم ستیزی گفت: جریان کربلا فقط مربوط به سال 61 هجری نبود و پیام امام حسین(ع) برای تمام زمان هاست؛ هر جا ظلمی باشد پیروان امام حسین(ع) باید بخروشند.
وی اضافه کرد: کربلا یک راه است زیرا سیدالشهدا(ع) فرمود مثل من با مثل یزید بیعت نمی کند و بنابراین کربلا گفتمان ظلم ستیزی و نهی از پلشتی هاست.
عضو مجلس خبرگان رهبری بیان داشت: سیاست ما به تبع عاشورای حسینی، مواجهه با یزیدیانی است که ظلم و بدعهدی می کنند.
وی اضافه کرد: سیاست ما این است که نه ظلم کنیم و نه زیر بار ظلم برویم.
عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام خاطرنشان کرد: جنایاتی که در میانمار و یمن صورت می گیرد تحت اشراف و با حمایت نظام سلطه صورت می گیرد و شیطان بزرگ آمریکا در آن نقش دارد.
رئیسی تصریح کرد: جمهوری اسلامی به پیروی از امام حسین(ع) پرچمدار مبارزه با ظلم است.
تولیت آستان قدس رضوی گفت: دولتمردان ما باید هزینه عهدشکنی را برای آمریکا و رئیس جمهور بی اخلاق آمریکا بالا ببرند.
وی ادامه داد: باید آنچنان در برابر آمریکا ایستادگی کنیم که آمریکا و اقمارش به ندامت و پشیمانی دچار شوند.
عضو مجلس خبرگان متذکر شد: دولتمردان باید اتکای خود را به ملت قرار دهند نه بیگانگان چرا که بیگانگان هیچ مشکلی را حل نخواهند کرد.
.

منبع :

رئیسی: دولتمردان هزینه عهدشکنی آمریکا را بالا ببرند

رئیسی: دولتمردان هزینه عهدشکنی آمریکا را بالا ببرند گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات