.

چه کسانی امام حسین (ع) را کشتند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چه کسانی امام حسین (ع) را کشتند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: صدمین شماره از هفته نامه خط حزب الله با گزارشی از آسیب های دنیا طلبی و انحراف که منجر به شهادت امام حسین (ع) شد منتشر شد.


خبرگزاری مهر: همزمان با فرارسیدن ایام محرم و هفته ی دفاع مقدس،  صدمین شماره از نشریه ی خط حزب الله منتشر شد.
 
چه کسانی امام حسین (ع) را کشتند
,خط حزب الله،صدمین شماره،شهادت امام حسین،ایام محرم,[categoriy]

آکاایران: چه کسانی امام حسین (ع) را کشتند

 

در این شماره از خط حزب الله برای اولین بار بیانات رهبرانقلاب در دیدار جمعی از اصناف پشتیبان دفاع مقدس در سال ۹۲، و اینکه چرا صدام به ایران حمله کرد؟ به عنوان موضوعات مرتبط با هفته ی دفاع مقدس منتشر شده است.
به گزارش آکاایران: همچنین به مناسبت فرارسیدن ایام عزاداری سرور و سالار شهیدان نیز گزارش با عنوان «چه کسانی امام حسین علیه السلام را شهید کردند»، به آسیب های دنیاطلبی و اشرافیت و انحراف برآمده از این دو که منجر به شهادت امام حسین علیه السلام شد پرداخته است. توصیه های رهبر انقلاب به مداحان، سه ویژگی مهم هیأت های مذهبی، چرا امام حسین علیه السلام قیام کرد؟ و جدیدترین استفتائات رهبر انقلاب  درباره ی نحوه ی عزاداری نیز از بخش های مرتبط با ایام محرم است.
در این شماره از هفته نامه خط حزب الله همچنین با استناد به سخنان رهبری مبنی براینکه «مسئولین باید به سردمدارانِ رژیمِ فاسدِ ایالاتِ متّحده ی آمریکا اثبات کنند که به مردمِ خودشان متکّی اند و این مردم، یک ملّت مقتدر را تشکیل داده اند؛ باید اثبات کنند که ملت ایران به برکت اسلام، زیر بار زور نمی رود، در مقابل قدرت ها کُرنش نمی کند... در کار مسائل مهمّی که به منافع ملّی کشور ارتباط دارد، عقب نشینی در قاموس جمهوری اسلامی ایران معنی ندارد... دشمن باید این را احساس کند و بداند که زورگویی و قلدرمآبی، هرجای دیگر جواب بدهد، در جمهوری اسلامی ایران جواب نخواهد داد... در قضیه ی برجام، هر حرکتِ غلطِ نظامِ سلطه با عکس العمل جمهوری اسلامی روبه رو و مواجه خواهد شد.» به عنوان بخشی  از سخن هفته ی این شماره از نشریه با عنوان «مقابله با زورگو»  است که به چرایی مقابله با یاوه گویی های نوین مقامات آمریکایی و اظهارات آنان درباره ی توافق موسوم به برجام پرداخته است.
 
همچنین نظامی مؤمن، خالص، کارآمد و باهوش عنوان تقدیم به شهید این هفته از  شماره خط حزب الله است. شهید سید موسی نامجو از جمله شهدای حادثه سقوط هواپیمای هرکولوس سی- ۱۳۰  در تاریخ ۷ مهر سال ۶۰ بودند که رهبر انقلاب در بخشی از بیانات خود در مورد این شهید فرمودند: «خداوند درجات شهید نامجو را عالی کند برای ما، دوست خوبی بودند. نظامی مؤمن، خالص، کارآمد و باهوش».
براساس این گزارش همچنین این شماره نشریه، ویژه نامه ی ۴ صفحه ای هم ضمیمه ی خود کرده است. «ویژه نامه ی ۱۰۰۰+» که به مناسبت صد شماره ای شدن نشریه ی خط حزب الله منتشر شده و مروری بر برترین و مهم ترین تیترها و عکس نوشت های نشریه در این صد شماره است.
.

منبع :

چه کسانی امام حسین (ع) را کشتند گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات