.

میثاقیان: ما باختیم و من حرفی ندارم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد میثاقیان: ما باختیم و من حرفی ندارم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: اکبر میثاقیان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: حرفی ندارم. ما بازی را باختیم. دیدید که چقدر موقعیت گل داشتیم. به گسترش فولاد تبریک می گویم.


خبرگزاری تسنیم: سرمربی تیم فوتبال سیاه جامگان از شکست تیمش مقابل گسترش فولاد ابراز تأسف کرد.
اکبر میثاقیان پس از شکست یک بر صفر تیمش مقابل گسترش فولاد اظهار داشت: حرفی ندارم. ما بازی را باختیم. دیدید که چقدر موقعیت گل داشتیم. به گسترش فولاد تبریک می گویم.
به گزارش آکاایران: وی در ادامه افزود: ما این بازی را به خودمان باختیم و بازی همیشگی خود را انجام ندادیم. حدود 20 موقعیت گلزنی داشتیم، اما فایده ای نداشت. گسترش فولاد هم خیلی خوب دفاع کرد و در نهایت پیروز شد. دقیقاً همان بازی را که ما در خانه حریفان ارائه دادیم، گسترش فولاد مقابل ما به نمایش گذاشت.
سرمربی سیاه جامگان در پاسخ به این پرسش که آیا برای نتیجه نگرفتن این تیم در خانه، مشکلی وجود دارد یا خیر، گفت: مشکل خاصی نیست. فوتبال همین است و یک هفته می بریم و یک هفته می بازیم. در این مسابقه تمرکز لازم را نداشتیم، بازی خوبی به نمایش نگذاشتیم و در شرایط همیشگی نبودیم. اگر در فوتبال 9 نفر بدوند شاید ببرید، اما امروز چهار پنج نفر از بازیکنانم دویدند. البته این باخت را خودم گردن می گیرم.
میثاقیان درباره نیمکت نشینی محمد ناصری، دروازه بان سیاه جامگان و پیام ملکیان تصریح کرد: هر کسی خوب باشد، در ترکیب اصلی بازی می کند. نوبت بازی به ناصری هم می رسد. اگر در هفته های آینده عین افشار را در ترکیب اصلی قرار ندهم و ناصری دروازه بان اصلی ما باشد، می گویید چرا عین افشار را در ترکیب اصلی نگذاشته ای؟!
.

منبع :

میثاقیان: ما باختیم و من حرفی ندارم

میثاقیان: ما باختیم و من حرفی ندارم گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات