حواشی بازی پرسپولیس؛ هیجان، دعوا، بیمارستان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حواشی بازی پرسپولیس؛ هیجان، دعوا، بیمارستان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در حالی با یک گل به سود سرخ پوشان به اتمام رسید که تنها پنج دقیقه پس از شروع این دیدار، ظرفیت ورزشگاه نقش جهان پر شد و هواداران دو تیم دیگر دسترسی به حضور در این ورزشگاه نداشتند.


خبرگزاری ایسنا: گلزنی مهدی طارمی باعث شد هواداران پرسپولیس بار دیگر شعار مهدی آقای گل را در ورزشگاه نقش جهان سر دهند.
نیمه نخست دیدار تیم های فوتبال سپاهان و پرسپولیس در حالی با یک گل به سود سرخ پوشان به اتمام رسید که تنها پنج دقیقه پس از شروع این دیدار، ظرفیت ورزشگاه نقش جهان پر شد و هواداران دو تیم دیگر دسترسی به حضور در این ورزشگاه نداشتند.
به گزارش آکاایران: پس از اعلام خطای هند از سوی داور و نشان دادن کارت زرد به مهدی طارمی، هواداران پرسپولیس شروع به فحاشی به داور کردند.
همچنین هواداران سرخ پوشان پایتخت پس از گل طارمی به خوشحالی پرداختند و با شعار مهدی آقای گل، زننده تک گل پرسپولیس در نیمه اول را مورد حمایت قرار دادند.
همچنین در نیمه دوم عزت الله پورقاز مدافع سپاهان با مصدومیت شدیدی که در نبرد هوایی با بازیکن پرسپولیس برایش ایجاد شد، به بیمارستان انتقال داده شد.
بازیکنان پرسپولیس که بعد از دریافت گل دوم عصبی به نظر می رسیدند در صحنه ای با بازیکنان سپاهان درگیر شدند. در راس این درگیری فرشاد احمدزاده قرار داشت و پس از آن داور هم به شماره ۱۰ سرخ پوشان و هم به دو بازیکن سپاهان کارت زرد نشان داد.
در دقایق پایانی بازی نیز سرلک با برخورد توپ شایان مصلح به صورتش به صورت جدی آسیب دید و از زمین مسابقه به بیرون رفت.
بعد از به صدا درآمدن سوت پایان بازی، میان عکاسان حاضر در ورزشگاه درگیری ایجاد شد.
همچنین هواداران سپاهان مستقر در جایگاه VIP و هواداران پرسپولیس که نزدیک این جایگاه نشسته بودند، با یکدیگر درگیر شدند.
.

منبع :

حواشی بازی پرسپولیس؛ هیجان، دعوا، بیمارستان

حواشی بازی پرسپولیس؛ هیجان، دعوا، بیمارستان گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات