پایان سکوت ۳۳ روزه منصوریان -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد پایان سکوت ۳۳ روزه منصوریان ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرمربی تیم فوتبال استقلال در طولانی ترین نشست خبری تاریخ لیگ برتر صحبت های متفاوتی را انجام داد.


خبرگزاری فارس: سرمربی تیم فوتبال استقلال در طولانی ترین نشست خبری تاریخ لیگ برتر صحبت های متفاوتی را انجام داد.
 
استقلال در هفته ششم لیگ برتر در دیدار مقابل ذوب آهن با نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد تا تیره روزی های علیمنصور با استقلالی ها ادامه داشته باشد.
 
سرمربی استقلال پس از این تساوی در نشست خبری استعفای خود را اعلام کرد. نشست خبری که بیش از 80 دقیقه طول کشید تا به جرات طولانی ترین کنفرانس خبری لیگ برتر فوتبال ایران یا تاریخ فوتبال! رقم بخورد.
 
به گزارش آکاایران: نشست خبری که حتی مسئولان برگزار کننده این دیدار را کلافه کرد و بارها خواستند تا پایان نشست را اعلام کنند و حتی چراغ های سالن را خاموش کنند اما منصوریان اجازه این کار را نداد و با قدرت اعلام کرد که می خواهد در این نشست همه 33 روزی که صحبت نکرده است را جبران کند و پاسخگوی سوال خبرنگاران مشتاق باشد.
 
وی با سوالات متفاوتی روبرو شد و پاسخ های جالب را بیان داشت. حتی در بخشی از نشست خود کنایه ای را به یک سرباز زد و پس از آن از خبرنگاران خواست تا او را تشویق کنند.
 
علیمنصور به شوخی به یکی از خبرنگاران هم گفت که همواره در نشست های خبری او با لباس قرمز ظاهر می شود و پیراهن تمام تیم هایی که در دنیا لباس قرمز دارند را می پوشد.
 
سرمربی مستعفی استقلال از صحبت با فیلیکس ماگات هم سخت بر زبان آورد و به قول خودش از سرمربی ژرمنی در همایش مربیان الیت که در چین برگزار شد هنگامی که مشغول نوشیدن «کافی» بودند، درباره «آفر» از استقلال سوال کرد که او هم رقم قراردادش را به وی گفته بود و او هم فهمیده بود که چنین موضوعی چقدر صحت داشته است!
 
وی گلایه هایی از عادل فردوسی پور و مهدی رحمتی داشت و اینکه سکوها مربیان استقلالی را نمی خواهند و اینقدر که از استقلالی ها ضربه خورد از پرسپولیسی ها ضربه نخورده است. همچنین به تمجید از جباری پرداخت و برای او آینده خوبی در مربی گری دید اما به شرط و شروطی که او نباید خیلی رُک باشد!
 
به هر حال همه این اتفاق ها که خیلی ها هم مرقوم نشد باعث شد تا علیمنصور در شام آخر خود و به قول خودش شاید تا چندین سال دیگر که صحبت نکند، طولانی ترین کنفرانس خبر تاریخ لیگ برتر و دنیای فوتبال را رقم بزند و با یک رکورد نوین استقلال را ترک کند.
.

منبع :

پایان سکوت ۳۳ روزه منصوریان

پایان سکوت ۳۳ روزه منصوریان گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات