آبه: وقت مذاکره با کره شمالی نیست -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آبه: وقت مذاکره با کره شمالی نیست ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه با حضور در میان جمعی از سرمایه گذاران خارجی در ژاپن گفت که کشورهای نیازمند تحمیل تحریم ها علیه کره شمالی هستند تا از این طریق پیونگ یانگ مجبور به عقب نشینی از برنامه های موشکی خود شود.


خبرگزاری مهر: نخست وزیر ژاپن با تاکید بر اینکه اکنون دیگر فرصت گفتگو با کره شمالی نیست، از جامعه جهانی خواست تا تحریم های همه جانبه خود علیه کره شمالی را تشدید کند.
به گزارش رویترز، «شینزو آبه» نخست وزیر ژاپن روز چهارشنبه با حضور در میان جمعی از سرمایه گذاران خارجی در ژاپن گفت که کشورهای نیازمند تحمیل تحریم ها علیه کره شمالی هستند تا از این طریق پیونگ یانگ مجبور به عقب نشینی از برنامه های موشکی خود شود.
به گزارش آکاایران: بر اساس این گزارش، آبه که این سخنان را در نیویورک مطرح می کرد، تاکید کرد: اکنون زمان گفتگو نیست. اکنون زمان اعمال فشار است.
وی همچنین اعمال تحریم های همه جانبه بین المللی علیه کره شمالی را نیازمند همکاری دو کشور روسیه و چین دانست.
این درحالیست که پکن و مسکو همواره از اعمال تحریم های سخت تر و استفاده از گزینه نظامی علیه کره شمالی را مردود دانسته و معتقدند انجام چنین حرکاتی تنها کار حل مساله کره شمالی را پیچیده تر کرده و کمکی به حل بحران نخواهد کرد.
.

منبع :

آبه: وقت مذاکره با کره شمالی نیست

آبه: وقت مذاکره با کره شمالی نیست گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات