.

ترامپ: «هیلاری» به کره شمالی مجوز هسته ای شدن داد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ترامپ: «هیلاری» به کره شمالی مجوز هسته ای شدن داد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یکی از تازه ترین پیام های توئیتری خود «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا و همسرش «بیل کلینتون» رئیس جمهوری پیشین آمریکا را متهم کرد کرد که با سیاست های خود اجازه دادند برنامه هسته ای کره شمالی توسعه پیدا کند.


خبرگزاری مهر: رئیس جمهوری آمریکا می گوید توسعه برنامه هسته ای کره شمالی نتیجه اشتباه وزیر خارجه پیشین آمریکا یعنی هیلاری کلینتون است.
دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در یکی از تازه ترین پیام های توئیتری خود «هیلاری کلینتون» نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا و همسرش «بیل کلینتون» رئیس جمهوری پیشین آمریکا را متهم کرد کرد که با سیاست های خود اجازه دادند برنامه هسته ای کره شمالی توسعه پیدا کند.
به گزارش آکاایران: وی در پیامی دیگر، با گرفتن انگشت اتهام خود به سوی هیلاری کلینتون و البته «باراک اوباما» رئیس جمهوری سابق آمریکا، گفت: آنها با مماشات گرایی خود در واقع تسلیحات هسته ای را به کره شمالی تقدیم کردند.
گفتنی است ترامپ در سخنرانی دیروز سه شنبه در مجمع عمومی سازمان ملل مدعی شد واشنگتن تا کنون صبر زیادی در قبال پیونگ یانگ نشان داده است اما اگر مجبور به دفاع از خود یا متحدینش شود چاره ای ندارد جز آنکه کره شمالی را با خاک یکسان کند!
هیلاری در واکنش به این اظهارات، سخنرانی ترامپ را سیاه و خطرناک توصیف کرد.
.

منبع :

ترامپ: «هیلاری» به کره شمالی مجوز هسته ای شدن داد

ترامپ: «هیلاری» به کره شمالی مجوز هسته ای شدن داد گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات