قبرس: تحریم ها علیه روسیه بی اثر است -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد قبرس: تحریم ها علیه روسیه بی اثر است ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: به باور وزیر خارجه قبرس، اتحادیه اروپا باید روسیه را شریک استراتژیک خود بداند.


باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از اسپوتنیک، وزیر خارجه قبرس گفت سیاست اتحادیه اروپا مبنی بر تحریم روسیه بی اثر است. وی معتقد است اتحادیه اروپا باید مسکو را به عنوان شریک استراتژیک خود بداند.
وزیر خارجه قبرس در گفتگو با اسپوتنیک گفت سیاست ضدروسی اتحادیه اروپا بی اثر است و این اتحادیه باید تلاش ها برای باقی نگهداشتن مسکو به عنوان شریک استراتژیک خود را افزایش دهد.
به گزارش آکاایران: الکساندروس زنون گفت: «ما هرگز تصور نکرده ایم هدف نهایی وضع تحریم ها بوده باشد و ثابت شده است این تحریم ها بی اثر هستند. روسیه باید شریک استراتژیک اتحادیه اروپا در بخش های گوناگونی باشد. این ها روابط مهمی هستند. ما باید درباره آن فکر کنیم.»
این مقام گفت به دلیل تاثیر نامناسب تحریم ها، کشورهای عضو اتحادیه اروپا باید به دنبال ایجاد ارتباط با روسیه باشند و به راه حلی سیاسی برای بحران ها در روابط دو جانبه خود دست یابند.
این دیپلمات افزود: «در حقیقت، برای سال ها این تحریم ها کارساز نبوده اند. آن ها برای اقتصاد بسیاری از کشورهای عضو اتحادیه مخرب هستند. ما باید راه هایی را بیابیم تا خط ارتباطی خود با مقامات روسی را باز نگهداریم و در نهایت به راه حل های سیاسی برسیم که به ما اجازه خواهند داد این روابط را با روسیه حفظ کنیم. زیرا که روسیه در چندین بخش مختلف در اتحادیه اروپا اهمیت دارد.
.

منبع :

قبرس: تحریم ها علیه روسیه بی اثر است

قبرس: تحریم ها علیه روسیه بی اثر است گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات