.

واکنش چین به تهدید آمریکا درباره حمله به کره شمالی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش چین به تهدید آمریکا درباره حمله به کره شمالی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «لو کانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین در یک نشست خبری در پکن پایتخت این کشور در واکنش به اظهارات «جیمز ماتیس» وزیر دفاع آمریکا مبنی بر احتمال استفاده از گزینه نظامی علیه کره شمالی گفت: اظهارات و اقدامات تهدید آمیز، بحران کنونی شبه جزیره کره را حل نخواهد کرد.


خبرگزاری مهر: سخنگوی وزارت خارجه چین در واکنش به تهدید نظامی وزیر دفاع آمریکا علیه کره شمالی اعلام کرد: اظهارات و اقدامات تهدید آمیز، بحران کنونی شبه جزیره کُره را حل نخواهد کرد.
به گزارش آناتولی، «لو کانگ» سخنگوی وزارت خارجه چین در یک نشست خبری در پکن پایتخت این کشور در واکنش به اظهارات «جیمز ماتیس» وزیر دفاع آمریکا مبنی بر احتمال استفاده از گزینه نظامی علیه کره شمالی گفت: اظهارات و اقدامات تهدید آمیز، بحران کنونی شبه جزیره کره را حل نخواهد کرد.
به گزارش آکاایران: سخنگوی وزارت خارجه چین ادامه داد: تحولات اخیر در خصوص سلاح های هسته ای در شبه جزیره کره بار دیگر نشان داد که تهدیدات و اقدامات نظامی نمی توانند مشکل را حل کنند، بلکه به جای یافتن راه حل٬ مشکل را بزرگتر و پیچیده تر می کند.
لازم به ذکر است، «جیمز ماتیس» وزیر دفاع آمریکا پیشتر اعلام کرده بود که گزینه های نظامی علیه کره شمالی روی میز است.
.

منبع :

واکنش چین به تهدید آمریکا درباره حمله به کره شمالی

واکنش چین به تهدید آمریکا درباره حمله به کره شمالی گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات