عراقچی: از مقاومت مردم فلسطین حمایت می کنیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد عراقچی: از مقاومت مردم فلسطین حمایت می کنیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه کشورمان امروز (سه شنبه) در نشست فوق العاده کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد شرکت کرد.


خبرگزاری فارس: معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت خارجه کشورمان در نشست فوق العاده کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد بار دیگر بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان و مردم فلسطین تاکید کرد.
 
سید عباس عراقچی معاون امور حقوقی و بین المللی وزارت امور خارجه کشورمان امروز (سه شنبه) در نشست  فوق العاده کمیته فلسطین جنبش عدم تعهد شرکت کرد.

عراقچی در سخنرانی خود در این نشست با اشاره به سیاست های تجاوز گرایانه رژیم صهیونیستی که بیش از شش دهه ادامه یافته و مردم فلسطین را از حقوق اولیه انسانی و حق حاکمیت بر سرزمین خود محروم کرده است، بار دیگر بر حمایت جمهوری اسلامی ایران از آرمان فلسطین و مردم فلسطین تاکید کرد.
به گزارش آکاایران: وی با اشاره به اقدامات تحریک آمیز رژیم صهیونیستی برای تغییر هویت اسلامی بیت المقدس که موجب برگزاری این نشست اضطراری شده است، گفت: ما از مقاومت مردم فلسطین که این موج نوین تجاوز گری رژیم صهیونیستی را عقب نشاند حمایت می کنیم. جمهوری اسلامی ایران با استقبال از بیانیه جنبش عدم تعهد در حمایت از فلسطین که در جریان همین نشست اضطراری به تصویب رسید، بار دیگر همبستگی جنبش عدم تعهد و ایران را با آرمان و مردم فلسطین مورد تاکید قرار داد.
.

منبع :

عراقچی: از مقاومت مردم فلسطین حمایت می کنیم

عراقچی: از مقاومت مردم فلسطین حمایت می کنیم گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات