اتهام زنی جدید مقام صهیونیست علیه ایران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اتهام زنی جدید مقام صهیونیست علیه ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: «زئیم اسنیر» رئیس کمیسیون انرژی رژیم صهیونیستی امروز در پنجاه و نهمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی، به ایراد اتهام علیه کشورمان پرداخت.


خبرگزاری فارس: رئیس کمیسیون انرژی اسرائیل در آژانس بین المللی انرژی اتمی حاضر شده و گفته که تا هنگام مطمئن شدن بازرسان آژانس از نبودن هیچ سایت اتمی اعلام نشده در ایران، باید فشار بین المللی به ایران ادامه یابد.
«زئیم اسنیر» رئیس کمیسیون انرژی رژیم صهیونیستی امروز در پنجاه و نهمین کنفرانس عمومی آژانس بین المللی انرژی اتمی، به ایراد اتهام علیه کشورمان پرداخت.
به گزارش آکاایران: اسنیر به برنامه موشکی ایران پرداخته و گفته که ادامه ساخت و آزمایش موشک های بالستیک در ایران، بر خلاف قطعنامه های سازمان ملل متحد است.
بر اساس متن قطعنامه 2231 که ضامن اجرای برجام محسوب می شود، آمده که ایران نباید موشک های بالستیک طراحی شده برای حمل کلاهک های اتمی را طراحی کند.
این مقام صهیونیست در ادامه ایران را به حمایت از «همه گروه های تروریستی خاورمیانه» متهم کرد. گذشته از ترورهای موساد که با عنوان «قتل هدفمند» انجام می شود، اکثریت قریب به اتفاق گروه های تروریستی خاورمیانه از تفکرات وهابی-تکفیری پیروی می کنند.
زئیم اسنیر به ایراد جدیدی که دولت آمریکا به برجام وارد آورده یعنی ناتوانی بازرسان آژانس برای ورود به هر سایت نظامی سری ایرانی هم پرداخته است و گفته: «جامعه جهانی باید تا وقتی که آژانس به نحوی قطعی از عدم وجود  سایت های اعلام نشده گزارش دهد، به اعمال فشار بر این کشور ادامه دهد.»
اسنیر که رژیمش تسلیحات اتمی دارد و هیچ گاه به بازرسان آژانس بین المللی انرژی اتمی اجازه ورود به هیچ سایت اتمی را نمی دهد، در انتها گفته: «ایران دارای سلاح اتمی، گزینه ای نیست که اسرائیل، منطقه یا جهان بتواند تحملش کند.»
.

منبع :

اتهام زنی جدید مقام صهیونیست علیه ایران

اتهام زنی جدید مقام صهیونیست علیه ایران گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات