روسیه: اقدام تلافی جویانه علیه آمریکا را آغاز می کنیم -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد روسیه: اقدام تلافی جویانه علیه آمریکا را آغاز می کنیم ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: روسیه در واکنش به تحریم های نوین آمریکا اعلام کرد اقدامات تلافی جویانه خود علیه واشنگتن را آغاز می کند.


باشگاه خبرنگاران: در پی اعمال تحریم های نوین آمریکا علیه شرکت ها و اشخاص روس به دلیل ارتباطشان با کره شمالی، روسیه از اقدام آمریکا انتقاد و نسبت به اقدامی تلافی جویانه هشدار داد.
 
در پی بالاگرفتن تنش ها بر سر برنامه موشکی کره شمالی، دولت ترامپ روز سه شنبه علیه 16 نهاد و شخص چینی و روس مرتبط با پیونگ یانگ تحریم وضع کرد.
 
به گزارش آکاایران: سرگئی ریابکوف معاون وزیر امورخارجه روسیه در بیانیه ای گفت: ما کار بر روی اقدامات تلافی جویانه را آغاز می کنیم، موضوعی که در این شرایط اجتناب ناپذیر است.
 
ریابکوف همچنین با اشاره به وضع تحریم ها خاطرنشان کرد «بیانیه های آمریکا در مورد میل به تثبیت روابط دو جانبه، قانع کننده نیست». مقام روس ابراز امیدواری کرد که آمریکا دریابد اعمال تحریم مثمر ثمر نخواهد بود.
 
پیش از این کرملین در مقابل تحریم های ضد این کشور که از سوی کنگره آمریکا تصویب شده بود با دستور در مورد کاهش تعداد دیپلمات های آمریکایی در خاک روسیه واکنش نشان داده بود.
.

منبع :

روسیه: اقدام تلافی جویانه علیه آمریکا را آغاز می کنیم

روسیه: اقدام تلافی جویانه علیه آمریکا را آغاز می کنیم گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات