.

داورزنی: تیم ها باید به سمت باشگاه داری بروند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد داورزنی: تیم ها باید به سمت باشگاه داری بروند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: سرپرست فدراسیون والیبال ایران گفت: تلاش ما این است که لیگی با برنامه و منظم را در فصل آینده برگزار کنیم و در این راه نیاز به همکاری تیم ها داریم.


خبرگزاری فارس: محمدرضا داورزنی، سرپرست فدراسیون والیبال ایران در حاشیه جلسه شورای  سی ویکمین دوره لیگ برتر والیبال، اظهار داشت: تلاش ما این است که این دوره از لیگ برتر با نظم و انضباط کافی برگزار شود و اتفاقاتی که سال گذشته رخ داد تکرار نشود. در این راه نیاز به همکاری تیم های حاضر در مسابقات داریم.

داورزنی در ادامه گفت: داشتن یک لیگ پویا به بهتر شدن تیم ملی و روند بازیکن سازی کمک خواهد کرد و اگر لیگی منظم و بر مبنای اصول برگزار کنیم، فاقد شک خروجی آن به سود تیم ملی و مجموعه والیبال ایران می شود.

وی خاطرنشان کرد: تجربه نشان داده است که در همه رشته های ورزشی به ویژه رشته های گروهی اگر لیگی منظم و قوی و پویا داشته باشد، در نهایت تیم های ملی قدرتمندتری نیز خواهند داشت.

داورزنی با اشاره به اینکه چند روز قبل در مقر فدراسیون جهانی والیبال، برنامه لیگ های جهانی تدوین شد، گفت: در فدراسیون جهانی برنامه لیگ های جهانی تا سال 2020 را تدوین کردیم. برنامه 45 بازی در سطح جهانی مشخص شد  و این ناراحت کننده است که ما در لیگ داخلی خودمان با مشکلاتی در برنامه ریزی مواجه باشیم. تلاش ما این است که این مشکلات  را در لیگ امسال تا حد ممکن کاهش دهیم.

سرپرست فدراسیون والیبال افزود: فاقد شک مشکلات نقدینگی برخی تیم ها و البته بی نظمی هایی که بعضا ایجاد شده است در روند برگزاری لیگ تاثیر می گذارد. انتظار ما این است که فصل آتی شاهد این اتفاقات نباشیم.

داورزنی ادامه داد: انتظارات ما از تیم ها این است که به سمت باشگاه داری بروند و تنها به تیم داری بسنده نکنند تا در راستای سازندگی نیز گام برداشته باشند. متاسفانه به جز دو سه تیم باقی تیم ها باشگاه نیستند و این آسیب باید برطرف شود.

وی تاکید کرد: این برای ما مهم است که بتوانیم با تیم هایی لیگ را برگزار کنیم که همگی باشگاه هستد و سیستماتیک عمل می کنند و این موضوع برایمان جدی و مهم است.

داورزنی در پایان گفت: جلسه امروز به منظور رفع نقاط ضعف و تغییراتی در آیین نامه تشکیل شده است و تلاش می کنیم از خروجی این جلسه که با حضور نمایندگان تیم ها برگزار شد بهره کافی را ببریم.
.

منبع :

داورزنی: تیم ها باید به سمت باشگاه داری بروند

داورزنی: تیم ها باید به سمت باشگاه داری بروند گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات