کشف اجساد ملوانان حادثه برخورد ناوشکن آمریکایی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد کشف اجساد ملوانان حادثه برخورد ناوشکن آمریکایی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: نیروی دریایی آمریکا امروز اعلام کرد که که بقایای اجساد ملوانان آمریکا که در حادثه برخورد روز گذشته ناو «یواس اس مک کین» این کشور با یک کشتی تجاری در تنگه مالاکا در سنگاپور مفقود اعلام شده بودند را پیدا کرده است.


خبرگزاری مهر: اجساد ملوانان ناو آمریکایی که در حادثه برخورد روز گذشته ناو «یواس اس مک کین» این کشور با یک کشتی تجاری در سنگاپور مفقود اعلام شده بودند، پیدا شد.
به گزارش«اِی بی سی نیوز»، نیروی دریایی آمریکا امروز اعلام کرد که که بقایای اجساد ملوانان آمریکا که در حادثه برخورد روز گذشته ناو «یواس اس مک کین» این کشور با یک کشتی تجاری در تنگه مالاکا در سنگاپور مفقود اعلام شده بودند را پیدا کرده است.
به گزارش آکاایران: بر اساس بیانیه صادره از سوی نیروی دریایی آمریکا، اجساد مذکور در محفظه ناو «یواس اس مک کین» پیدا شده است.
لازم به ذکر است، نیروی دریایی آمریکا دیروز از برخورد یک ناوشکن این کشور به یک کشتی باری در نزدیکی سنگاپور خبر داد.
در همین حال راشا تودی از ناپدید شدن ۱۰ ملوان نیروی دریایی آمریکا در حادثه برخورد ناوشکن این کشور با یک کشتی تجاری در آب های سنگاپور خبر داده بود.
به گفته نیروی دریایی آمریکا، ۶ ملوان دیگر نیز در برخورد این دو کشتی زخمی شده اند.
.

منبع :

کشف اجساد ملوانان حادثه برخورد ناوشکن آمریکایی

کشف اجساد ملوانان حادثه برخورد ناوشکن آمریکایی گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات