در دیدار جابری انصاری با ولید جنبلاط چه گذشت؟ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد در دیدار جابری انصاری با ولید جنبلاط چه گذشت؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در چارچوب دیدار با رهبران احزاب و طوائف لبنان، عصر دوشنبه 30 مرداد 96 با ولید جنبلاط رهبر حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان دیدار و گفتگو کرد.


خبرگزاری فارس: معاون عربی و آفریقای وزارت خارجه در دیدار با ولید جنبلاط با بیان اینکه برنده ادامه درگیری ها و بحران های منطقه رژیم صهیونیستی است، گفت: تلاش برای پایان بحران ها و اعاده توجه به مسئله فلسطین در رأس اولویتهای ایران است.
حسین جابری انصاری معاون عربی و آفریقای وزارت امور خارجه کشورمان در چارچوب دیدار با رهبران احزاب و طوائف لبنان،  عصر دوشنبه 30 مرداد 96 با ولید جنبلاط رهبر حزب سوسیالیست ترقی خواه لبنان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش آکاایران: جابری انصاری در این دیدار با اشاره به بحران های منطقه اظهار داشت: برنده ادامه درگیری ها و بحران های منطقه رژیم صهیونیستی است، زیرا این رژیم از یک سو از درگیری کشورهای منطقه و تضعیف رقبا سود برده است و از سوی دیگر با توجه به اینکه بحران های جاری موجب تحت الشعاع قرار گرفتن مسئله فلسطین شده است، از ادامه اینگونه بحران ها استقبال می کند.
وی افزود: به همین دلیل تلاش برای پایان بحران ها و اعاده توجه به مسئله فلسطین در رأس اولویت های جمهوری اسلامی است.
ولید جنبلاط نیز از اینکه در فضای بحران های جاری، موضوع فلسطین به فراموشی سپرده شده است ابراز نگرانی کرد.
وی همچنین افزود: ما در لبنان توانستیم به صورت هماهنگ به عنوان دولت، ملت، ارتش و مقاومت خطر تروریسم را از کشور دور کنیم.
در این دیدار دو طرف ضمن بررسی روند تحولات منطقه و لبنان بر ضرورت افزایش همکاری ها بین جمهوری اسلامی ایران و لبنان و جهان عرب تاکید کردند.
.

منبع :

در دیدار جابری انصاری با ولید جنبلاط چه گذشت؟

در دیدار جابری انصاری با ولید جنبلاط چه گذشت؟ گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات