حملات نیروهای یمن علیه مواضع نظامیان سعودی -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حملات نیروهای یمن علیه مواضع نظامیان سعودی ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: یک منبع نظامی تاکید کرد: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در حمله موشکی و توپخانه ای خود مواضع ارتش عربستان و تجهیزات نظامی آنها در نجران واقع در خاک عربستان را مورد هدف قرار دادند. آنها همچنین با استفاده از موشکهای کاتیوشا مواضع نیروهای ارتش عربستان در منطقه المخروق را مورد هدف قرار دادند.


خبرگزاری مهر: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن با حملات موشکی و توپخانه ای خود مواضع نظامیان سعودی را در خاک این کشور هدف قرار دادند.
به گزارش المسیره، یک منبع نظامی تاکید کرد: نیروهای ارتش و کمیته های مردمی یمن در حمله موشکی و توپخانه ای خود مواضع ارتش عربستان و تجهیزات نظامی آنها در نجران واقع در خاک عربستان را مورد هدف قرار دادند. آنها همچنین با استفاده از موشکهای کاتیوشا مواضع نیروهای ارتش عربستان در منطقه المخروق را مورد هدف قرار دادند.
به گزارش آکاایران: این نیروها هم چنین با استفاده از موشک های کاتیوشا مواضع ارتش عربستان در نجران را هدف قرار داده بودند.
این در حالیست که جنگنده های ائتلاف متجاوز عربستان همچنان به حملات هوایی خود علیه شهرهای مختلف یمن از جمله منطقه موزع و یک کارخانه تولید سیمان در منطقه البرح واقع در استان تعز ادامه می دهند.
.

منبع :

حملات نیروهای یمن علیه مواضع نظامیان سعودی

حملات نیروهای یمن علیه مواضع نظامیان سعودی گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات