دومین امتیاز هیرنفین با قوچان نژاد -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دومین امتیاز هیرنفین با قوچان نژاد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ورزش سه"، تیم های هیرنفین و هراکلس در یکی از بازی های هفته دوم لیگ اردیویسه هلند از ساعت 23:15 شنبه شب در ورزشگاه آبه لنسترا به مصاف هم رفتند که رضا قوچان نژاد همانند دیدار قبل از ابتدا در ترکیب هیرنفین حضور داشت. با گل رابین پراپر در ثانیه های پایانی نیمه اول هراکلس برنده به رختکن رفت اما این نتیجه فاقد تغییر نماند و نمانیا میهایلوویچ در واپسین ثانیه های بازی گل تساوی را زد. قوچان نژاد در این مسابقه حضور 90 دقیقه ای داشت و تیم اش دومین امتیاز فصل نوین را کسب کرد.


ورزش سه: تیم های هیرنفین و هراکلس در یکی از بازی های هفته دوم لیگ اردیویسه هلند از ساعت 23:15 شنبه شب در ورزشگاه آبه لنسترا به مصاف هم رفتند که رضا قوچان نژاد همانند دیدار قبل از ابتدا در ترکیب هیرنفین حضور داشت.

به گزارش آکاایران:
با گل رابین پراپر در ثانیه های پایانی نیمه اول هراکلس برنده به رختکن رفت اما این نتیجه فاقد تغییر نماند و نمانیا میهایلوویچ در واپسین ثانیه های بازی گل تساوی را زد.


قوچان نژاد در این مسابقه حضور 90 دقیقه ای داشت و تیم اش دومین امتیاز فصل نوین را کسب کرد.

.

منبع :

دومین امتیاز هیرنفین با قوچان نژاد

دومین امتیاز هیرنفین با قوچان نژاد گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات