سنت شکنی جدید رئیس جمهور آمریکا؛ -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سنت شکنی جدید رئیس جمهور آمریکا؛ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: پس از آنکه هنرمندان آمریکایی تهدید کردند در صورت حضور رئیس جمهور در جشن مرکز کندی، آن را تحریم خواهند کرد، ترامپ اعلام کرد در این مراسم شرکت نمی کند.


باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از دیلی میل، پس از آنکه دو هنرمند آمریکایی تهدید کردند در صورت حضور دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور،  جشن مرکز کندی را تحریم خواهند کرد، ترامپ اعلام کرد در این مراسم شرکت نمی کند. هنرمندان دیگر نیز نارضایتی خود را از حضور ترامپ در مراسم مرکز کندی اعلام کرده بودند.
براساس گزارش روزنامه واشنگتن پست، کاخ سفید در بیانیه ای که امروز (شنبه) منتشر شد اعلام کرد ترامپ و همسرش ملانیا، بانوی اول آمریکا، در مراسم تجلیل از هنرمندان مرکز کندی که هرساله (ماه دسامبر) در کاخ سفید برگزار می شود شرکت نخواهند کرد. در این بیانیه، دلیل تصمیم ترامپ تمرکز او بر مسائل سیاسی عنوان شده است.
به گزارش آکاایران: تصمیم ترامپ برای شرکت نکردن در مراسم جشن مرکز کندی یک روز پس از آن اعلام می شود که اعضای کمیته هنر و علوم انسانی کاخ سفید با انتشار بیانیه ای که سرجمع حروف ابتدایی پاراگراف های آن، شعار اصلی مخالفان ترامپ (RESIST / مقاومت) است، از مقام خود استعفا کردند.
.

منبع :

سنت شکنی جدید رئیس جمهور آمریکا؛

سنت شکنی جدید رئیس جمهور آمریکا؛ گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات