.

هلاکت داعشی های سعودی و کویتی در سوریه -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد هلاکت داعشی های سعودی و کویتی در سوریه ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ارتش سوریه اعلام کرد که در جریان حملات هوایی جنگنده های این ارتش علیه مواضع داعش در استان دیر الزور واقع در شرق کشور تعدادی داعشی از جمله یک سعودی و دو کویتی به هلاکت رسیدند.


خبرگزاری مهر:ارتش سوریه از هلاکت دو داعشی کویتی و یک سعودی و تعدادی دیگر در جریان حملات هوایی جنگنده های سوری علیه مواضع تروریستها در استان دیر الزور خبر دادند.
به گزارش روسیه الیوم، ارتش سوریه اعلام کرد که در جریان حملات هوایی جنگنده های این ارتش علیه مواضع داعش در استان دیر الزور واقع در شرق کشور تعدادی داعشی از جمله یک سعودی و دو کویتی به هلاکت رسیدند.
به گزارش آکاایران: خبرگزاری رسمی سوریه گزارش داد که یگان های ارتش سوریه با نیروهای تروریستی در محورهای الحویقه و الرشدیه و اطراف فرودگاه دیر الزور درگیر شدند که در جریان آن تعدادی از داعشی ها به هلاکت رسیده و تجیهزات نظامی آنها نابود شد.
همزمان با این عملیات جنگنده های ارتش سوریه خطوط امداد رسانی و مقرهای داعشی ها را در مناطق مختلف حومه غربی دیر الزور هدف قرار دادند که در جریان آن عیود البراک و عاید الدخیل کویتی و ابوعایشه الجزراوی سعودی و ابو مریم مالزیایی به هلاکت رسیدند.
.

منبع :

هلاکت داعشی های سعودی و کویتی در سوریه

هلاکت داعشی های سعودی و کویتی در سوریه گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
تبلیغات