حاشیه های جلسه بررسی صلاحیت وزرا در مجلس -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حاشیه های جلسه بررسی صلاحیت وزرا در مجلس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: کنایه رئیس مجلس به صدای بلند کواکبیان و سکوت کامل مجلس هنگام اظهارات وزیر پیشنهادی ارتباطات، حاشیه های عصر مجلس بود.


خبرگزاری فارس: جلسه علنی نوبت عصر مجلس شورای اسلامی که به استماع ادامه سخنان مخالفان و موافقان کلیت وزرای پیشنهادی و دو وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش و ارتباطات و نیز دفاعیات این دو وزیر اختصاص داشت، حواشی به شرح ذیل داشت:
ـ مهرداد لاهوتی نماینده لنگرود در مجلس که به عنوان موافق کلیت کابینه ثبت نام کرده بود، در میان سخنان خود به ابراز مخالفت ها و انتقادهایی نیز پرداخت که با فریادهای مکرر «دو دو» نمایندگان مواجه شد، اما لاهوتی سعی کرد با بالا بردن صدای خود پشت میکروفون مجلس، سخنان خود را به گوش نمایندگان برساند. سرانجام علی لاریجانی رئیس مجلس نیز به حالت طنز خطاب به وی گفت: یک مقدار موافق هم صحبت کنید.
به گزارش آکاایران: ـ پس از سخنان مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس که معمولاً با صدایی بلندتر از حد معمول صحبت می کند، در موافقت با کلیت کابینه، نمایندگان مجلس، فریادهای «احسنت احسنت» سردادند که رئیس مجلس در واکنشی طنزآلود خطاب به نمایندگان اظهار داشت: کمی اجازه دهید پس از صدای بلند ایشان (کواکبیان) سکوت در مجلس برقرار شود؛ این مطایبه رئیس مجلس با خنده وکلای ملت و خبرنگاران مواجه شد.
ـ هنگامی که محمدجواد آذرمی جهرمی وزیر پیشنهادی ارتباطات که اولین وزیر از نسل سوم انقلاب و متولد 1360 است، پشت تریبون قرار گرفت تا از برنامه های خود دفاع کند، به عکس زمان نطق حجت الاسلام حسن روحانی رئیس جمهور و سیدمحمد بطحایی وزیر پیشنهادی آموزش و پرورش، سکوت کامل در میان نمایندگان مجلس برقرار شد و همه به دقت به سخنان وی گوش می دادند.
ـ آذری جهرمی در ابتدای سخنان خود در دفاع از برنامه هایش برای وزارت ارتباطات گفت: «از رئیس جمهور تشکر می کنم که نسل اول و دوم انقلاب را به نسل سوم پیوند داد». این جمله وزیر پیشنهادی ارتباطات با فریادهای «احسنت، احسنت» اکثر نمایندگان حاضر در مجلس مواجه شد.
.

منبع :

حاشیه های جلسه بررسی صلاحیت وزرا در مجلس

حاشیه های جلسه بررسی صلاحیت وزرا در مجلس گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات