ایران و عراق به مصاف هم می روند -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ایران و عراق به مصاف هم می روند ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: رئیس فدراسیون فوتبال ایران صبح فردا(چهارشنبه) به عراق سفر می کند.


پارس نیوز: مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال ایران صبح فردا برای سفری 2 روزه عازم عراق می شود تا درباره افزایش تعامل فوتبال 2 کشور، نشستی را با مسئولان فدراسیون فوتبال عراق برگزار کند.
عبدالحسین عبطان، وزیر ورزش عراق از تاج برای سفر به این کشور دعوت کرده و به نظر می رسد یکی از محورهای مهم این نشست، تصمیم گیری درمورد برگزاریدیدار دوستانه بین شاگردان کارلوس کی روش و عراقی ها در آینده ای نزدیک است.
فدراسیون فوتبال ایران پیش از این اعلام کرده بود برای رفع تعلیق عراق از میزانی دیدارهای بین المللی حاضر است  تیم ملی را در یک بازی دوستانه در خاک عراق به مصاف این تیم بفرستد.
گفتنی است تمام دیدارهای خانگی تیم ملی عراق در مرحله مقدماتی جام جهانی 2018 روسیه به جز بازی با عربستان به میزبانی ورزشگاه دستگردی تهران برگزار شد و اگر ایران و عراق برای برگزاری یک بازی دوستانه به میزبانی شیرهای بین النهرین به تفاهم برسند، این امر ارتباط فوتبال 2 کشور را به شکل قابل توجهی افزایش می دهد.
.

منبع :

ایران و عراق به مصاف هم می روند

ایران و عراق به مصاف هم می روند گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات