حمله ارتش به مواضع داعش در دیرالزور -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حمله ارتش به مواضع داعش در دیرالزور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران: ارتش سوریه بر بخش جنوبی جوبر در حومه دمشق مسلط شد.


خبرگزاری مهر: پیشروی های ارتش سوریه در جوبر در حومه دمشق، حملات سنگین به مواضع داعش در دیرالزور و کشته شدن ۷ نفر از کلاه سفیدها در ادلب از مهمترین اخبار امنیتی این کشور است.
به گزارش النشره، ارتش سوریه بر بخش جنوبی جوبر در حومه دمشق مسلط شد.
به گزارش آکاایران: بر اساس این گزارش؛ این بخش از فلکه کوچک تا سالن ورزشی و فلکه المناشر است و به این ترتیب ارتش سوریه در تماس مستقیم با ساختمانهای بلند قرار می گیرد که دژ مهمی برای جبهه النصره و فیلق الرحمن در جوبر در شرق دمشق هستند و در صورت تسلط بر آن منطقه از نظر نظامی سقوط خواهد کرد.
از سوی دیگر ارتش سوریه در ادامه عملیات ضد تروریستها در دیرالزور مواضع داعشی ها را در مناطق العرفی، العمال، کنامات، الصناعه در شهر دیرالزور و روستای البغیلیه در حومه شمال غربی دیرالزور هدف قرار دادند.
در حماه، تروریستها شهر محرده را هدف حملات خمپاره ای قرار دادند.
این در حالی است که برخی منابع از کشته شدن هفت نفر از افراد وابسته به سازمان کلاه سفیدها در سرمین در شرق ادلب تحت اشغال هیئه تحریرالشام خبر دادند.
در حومه حمص ارتش سوریه و متحدان آن به عملیات برای با ثبات کردن مناطق اطراف السخنه ادامه دادند و به تعقیب داعشی ها پرداختند.
این درحالی است که ارتش سوریه و متحدانش به طور کامل بر شهر السخنه در حومه شرقی حمص مسلط شده اند.
.

منبع :

حمله ارتش به مواضع داعش در دیرالزور

حمله ارتش به مواضع داعش در دیرالزور گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات