فلاح: هر تیمی که می بازد می گوید داوری مشکل داشت -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فلاح: هر تیمی که می بازد می گوید داوری مشکل داشت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

فلاح: هر تیمی که می بازد می گوید داوری مشکل داشت
,تماشاگران،تیم والیبال پیکان،ارومیه ای،فلاح,[categoriy]

آکاایران: فلاح: هر تیمی که می بازد می گوید داوری مشکل داشت

آکاایران: سرعتی زن تیم والیبال پیکان گفت: تماشاگران ارومیه ای چیزهای مختلفی مثل سکه، فندک، پیچ صندلی و هر چیزی که دم دست شان بود سمت ما پرتاب کردند.


به گزارش آکاایران: خبرگزاری میزان: محمد فلاح در خصوص پیروزی تیم والیبال پیکان مقابل کاله آمل اظهار داشت: کاله آمل هر سال مقابل پیکان بازی‌های خوبی انجام می‌دهد و با توجه به بازیکنان باانگیزه‌ای که دارند کار سختی مقابل این تیم داشتیم.

وی ادامه داد: ما امروز سعید معروف و پیکان اکبری را نداشتیم اما پزشکی‌پور که جای معروف در ترکیب اصلی حضور داشت خیلی خوب ظاهر شد.

سرعتی‌زن تیم پیکان در مورد اعتراض تیم کاله به داوری گفت: هر تیمی که می‌بازد می‌گوید داوری مشکل داشت و هر تیمی هم که برنده می شود از داوری راضی است. اعتراض کاله‌ای‌ها به داوری به این خاطر بود که از ما عقب بودند و می‌خواستند با اعتراض بازی را به نفع خودشان برگردانند.

فلاح در مورد اتفاقات بازی پیکان و شهرداری ارومیه اظهار داشت: در آن بازی داوری مشکل نداشت، تماشاگران ارومیه‌ای بودند که مشکل داشتند. چیزهای مختلفی مثل سکه، فندک، پیچ صندلی و هر چیزی که دم دست‌شان بود سمت ما پرتاب کردند.

وی در خصوص این که دور برگشت لیگ برتر والیبال را چگونه پیش‌بینی می‌کند، گفت: در دور رفت فشار زیادی روی ما بود. چون چند بازی را باخته بودیم و نباید دیگر شکست می‌خوردیم. در دور برگشت قوی‌تر از دور رفت بازی خواهیم کرد تا نتایج ضعیفی که در ابتدای فصل کسب کرده بودیم را جبران کنیم.

سرعتی‌زن تیم پیکان در پایان در مورد بازیکنان خارجی این تیم خاطرنشان کرد: این دو بازیکن کیفیت خوبی دارند و سیمون هم در بازی مقابل کاله جای من بازی کرد و عملکرد خوبی داشت.

.

منبع :

فلاح: هر تیمی که می بازد می گوید داوری مشکل داشت گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات