.

واکنش مداخله جویانه سناتور آمریکایی در امور داخلی ایران -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد واکنش مداخله جویانه سناتور آمریکایی در امور داخلی ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

واکنش مداخله جویانه سناتور آمریکایی در امور داخلی ایران
,سناتور آمریکایی،تد کروز،ترامپ،ایران،تجمع اعتراضی,[categoriy]

آکاایران: واکنش مداخله جویانه سناتور آمریکایی در امور داخلی ایران

آکاایران: تد کروز، سناتور جمهوری خواه آمریکا روز شنبه(9 دی) در صفحه ی توییتر خود و در واکنش به تجمعات و راهپیمایی غیرقانونی چند روز اخیر در برخی شهرهای کشور، نوشت: از دولت ترامپ می خواهم تا هر چه در توان دارد برای حمایت از تظاهرات کنندگان ایران انجام دهد. همچنین همه ی ملت های طرفدار آزادی نیز باید از تظاهرات کنندگان این کشور حمایت کامل انجام دهند.


به گزارش آکاایران: خبرگزاری ایسنا: یک سناتور جمهوری‌خواه آمریکا در واکنشی خصمانه و مداخله‌جویانه نسبت به راهپیمایی‌ و تجمعات غیرقانونی در ایران، گفت: از همه‌ی ملت‌ها می‌خواهم تا از تظاهرات‌کنندگان ایرانی حمایت کنند.

تد کروز، سناتور جمهوری‌خواه آمریکا روز شنبه(9 دی) در صفحه‌ی توییتر خود و در واکنش به تجمعات و راهپیمایی غیرقانونی چند روز اخیر در برخی شهرهای کشور، نوشت: از دولت ترامپ می‌خواهم تا هر چه در توان دارد برای حمایت از تظاهرات‌کنندگان ایران انجام دهد. همچنین همه‌ی ملت‌های طرفدار آزادی نیز باید از تظاهرات‌کنندگان این کشور حمایت کامل انجام دهند.

 

.

منبع :

واکنش مداخله جویانه سناتور آمریکایی در امور داخلی ایران گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات