دلار در بازار آزاد فروکش کرد +جدول -آکا

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دلار در بازار آزاد فروکش کرد +جدول ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت اخبار آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

دلار در بازار آزاد فروکش کرد +جدول
,بازار سکه،قیمت سکه،سکه تمام بهار آزادی،قیمت دلار،نرخ ارز,[categoriy]

آکاایران: دلار در بازار آزاد فروکش کرد +جدول

آکاایران: نرخ سکه در ادامه روند روزهای گذشته خود همچنان در شیب صعودی قرار دارد و در بازار امروز - سه شنبه - به یک میلیون و 431 هزار تومان رسیده است. اما دلار آمریکا کاهش قیمت را تجربه کرده و 4093 تومان فروخته می شود.


خبرگزاری ایسنا: بازار سکه همچنان در مسیر صعودی قرار دارد و حباب قابل توجهی روی قیمت سکه سایه اندخته است. نیم سکه به قیمت ۷۲۳ هزار تومان، ربع سکه ۴۰۴ هزار تومان و سکه گرمی ۲۶۶ هزار تومان عرضه می‌شود.
قیمت طلا بر خلاف سکه روند نزولی پیدا کرده است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با حدود ۱۶۰۰ تومان کاهش ۱۲۵ هزار و ۴۰۶ تومان فروخته می‌شود. هر مثقال طلا نیز ۵۴۳ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت دارد و هر اونس طلا در بازار جهانی ۱۲۸۰ دلار داد و ستد می‌شود.
به گزارش آکاایران: در بازار ارز، یورو ۴۸۶۴ تومان، پوند انگلستان ۵۵۱۹ تومان، لیر ترکیه ۱۰۷۵ تومان و درهم امارات ۱۱۳۱ تومان قیمت دارد. همچنین دلار مبادله‌ای ۳۵۲۴ تومان از سوی بانک مرکزی قیمت گذاری شده است.
 
 
,بازار سکه،قیمت سکه،سکه تمام بهار آزادی،قیمت دلار،نرخ ارز,[categoriy]
.

منبع :

دلار در بازار آزاد فروکش کرد +جدول گردآوری توسط بخش خبرگزاری فردا سایت آکاایران

اخبار اکاایران

تبلیغات